Plánuje se pokračování Chůvy k pohledání? Fran Drescher připravuje fanoušky na super překvapení!

Herečka Fran Drescher, kterou zná každý divák Chůvy k pohledání, má prý pro fanoušky dobrou zprávu. Sveze se úspěšný sitcom na vlně návratů seriálů z devadesátých let?
Tento rok oslaví už 60. narozeniny.
Tento rok oslaví už 60. narozeniny.
Instagram.com

reklama

DÍLY CHŮVY K POHLEDÁNÍ NAJDETE I ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Jak jsme vás už informovali, v americkém televizním průmyslu je návrat sitcomů z let devadesátých úspěšným trendem, který se každé televizi vyplatí. Od minulého roku už na televizních obrazovkách běží pokračování Will a Grace a před několika týdny se divákům ukázala dokonce i Roseanne, která poprvé uviděla světlo světa v roce 1988 (po rasistickém skandálu hlavní představitelky se seriál bezpodmínečně po první sérii ukončil). 

Nedávno o sobě dala vědět i hollywoodská hvězda Helen Hunt, která se kdysi proslavila v seriálu Jsem do tebe blázen. Se svým kolegou už o pokračování tohoto sitcomu podepsali smlouvu.

VÍCE SI O POKRAČOVÁNÍ JSEM DO TEBE BLÁZEN SI PŘEČTĚTE NA PRIMA LOVE

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Chůva k pohledání I (1) - upoutávka

Comeback Chůvy k pohledání?

Když se vracejí seriály jako je Will a Grace, nesmí snad chybět ani Chůva k pohledání, a její producentka a hlavní představitelka v jednom, Fran Drescher, o tom má jasno.

„Přiznávám, že o tom mluvíme. Připravujeme velký projekt, ze kterého budou fanoušci nadšení. V této době o tom ještě nemohu mluvit, ale bude to velké,“ prozradila Drescher americkému médiu Entertainment Tonight. O tom, že onen velký projekt bude právě comback Chůvy k pohledání, mluví i fakt, že ho herečka připravuje se svým bývalým exmanželem, nejlepším kamarádem a koproducentem Peterem Marcem Jacobsonem.

VZALA JSEM SI HOMOSEXUÁLA, ŘÍKÁ HVĚZDA CHŮVY K POHLEDÁNÍ

Podle Fran Drescher by se však Chůva Fran od té z devadesátých let nebývale změnila. Single Fran kdysi zajímala jen móda a hezký muž na ženění, dnešní Fran by se už zajímala o ekologii, zdraví či lidská práva. Je tedy otázkou, zda Chůva k pohledání neztratí svou hlubokomyslností jiskru, kterou měla kdysi.

Enterteinment Tonight také uvádí, že její kolegové se na comeback Chůvy k pohledání už tak optimisticky netváří. Představitel pana Sheffielda, Charles Shaughnessy, z nápadu producentů nebyl nikdy příliš nadšený. Podle něj byl celý koncept úspěšného sitcomu založen na  chůvě, která se stará o tři děti. Jenže děti jsou už dospělé a chůva není potřeba.  

Jak to všechno dopadne? Na to si budeme muset počkat, vy si ale můžete čas zkrátit sledováním Chůvy k pohledání po 12. hodině na Prima LOVE každý den nebo se podívejte na díly online.

reklama

reklama