Jak vypadá Chůva k pohledání po čtyřiadvaceti letech?

Jak vypadá představitelka nejslavnější seriálové chůvy na světě? Fran Drescher má pořád šmrnc!
Profimedia
Profimedia
profimedia

reklama

Znovu můžete na Prima LOVE sledovat každý den v podvečer jeden z nejoblíbenějších seriálů devadesátých let, který se ale svou slávou přenesl i do jednadvacátého století poměrně hravě.

Chůva k pohledání má i u diváků Prima LOVE pořád velký úspěch, ačkoliv její epizody viděli nepočítaněkrát. Když je ale něco hodně dobré, je to pochopitelné.

Jak vypadá herečka, která ztvárnila chůvu Fran Fine kdysi tak slavně? Je to pořád kočka s jiskrem oku a s dokonalou figurou. Málokdo by jí řekl šedesát let.

Chůva k pohledání - Fran výraz5
Chůva k pohledání - Fran výraz5

Chůva Fran

Jak vlastně začala její sláva? V roce 1993 vytvořila společně se svým manželem a následným producentem svůj vlastní televizní pořad: Chůvu k pohledání. Sitcom se vysílal na stanici CBS do roku 1999. Seriál jí přinesl okamžitý úspěch a ona se stala hvězdou. V sitcomu hraje atraktivní a živou mladou dívku Fran Fine, jíž život příliš nepřeje, a tak odpoví na inzerát. V podstatě se stane omylem chůvou tří dětí: Margaret "Maggie", Brightona a Grace Sheffieldových; a se svým vtipem si získala přízeň u ovdovělého krasavce Maxwella Sheffielda. Ten je pravý opak chůvy Fran, usedlý, vyrovnaný, řádný britský džentlmen a broadwayský producent, kterého si zahrál britský herec Charles Shaughnessy.

A teď se podívejte na to, jak vypadá představitelka Chůvy Fran, vidět ji můžete každý den v 19.45 na Prima LOVE.

reklama

reklama