Co zabilo sitcom Chůva k pohledání? To prozradily hlavní hvězdy

Každý den můžete na Prima LOVE vidět úspěšný sitcom Chůva k pohledání. Vznikl před lety, ale je fenoménem dodnes. Někdy ale skončit musel a hvězdy seriálu nedávno řekly přesný důvod.
Chůva k pohledání
Chůva k pohledání

reklama

EPIZODY CHŮVY K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT I ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Chůva k pohledání na Prima LOVE je jistotou každého televizního diváka, jelikož Fran zkrátka nikdy nezklame a zlepší váš den za každých okolností. Možná za to může sarkasmus, který z televizní show přímo stříká, nebo lehká ironie kombinovaná s jemným humorem? Chůva k pohledání je zkrátka jeden z nejlepších sitcomů devadesátých let. A své fanoušky má stále.

Proto se i média neustále zajímají o zákulisí takto úspěšných televizních pořadů. Nedávno si tedy představitelka výřečné Fran sedla společně se svým exmanželem, nejlepším kamarádem a producentem Chůvy k pohledání, před americké televizní obrazovky v pořadu Studio10, aby společně odhalili důvod, proč vlastně v roce 1999 skončila Chůva k pohledání.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Chůva k pohledání VI (123) - upoutávka

Seriál běžel od roku 1993 a měl obrovský úspěch, což bylo vidět i na kostýmech samotné chůvy. Ta střídala kostýmky a výstřední šaty od značek Versace a Moschino jako ponožky. Doteď jsou její kostýmy inspirací na internetu. Jedna dívka například spravuje instagramový profil o outfitech Fran a vyhledává značky jednotlivých kousků, které se objevily na televizní obrazovce.

Za konec seriálů může vztah dvou hlavních hrdinů

Podle producenta a herečky Chůvy k pohledání může za konec seriálu opravdu gradace vztahu Fran a Sheffielda. "Naplněná romance mezi Fran a Sheffieldem způsobila, že se změnila dynamika celého sitcomu. Napětí a nenaplněné touhy, na které se diváci koukali šest let, se náhle naplnily, Fran se konečně vdala. A ve chvíli, kdy divákům dáte to, co celou dobu chtějí, začínají vypínat televizi," vyslovila odvážnou myšlenku Fran Drescher.

Chůva k pohledání tak odvysílala jednou v červnu svůj poslední díl.

VZALA JSEM SI HOMOSEXUÁLA, PŘIZNALA HEREČKA Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ

INSTAGRAM O OUTFITECH CHŮVY K POHLEDÁNÍ MÁ ÚSPĚCH

Vy Chůvu k pohledání můžete sledovat každý den na Prima LOVE v 15.10 a v 15.40!

reklama

reklama