7 outfitů Chůvy k pohledání, kterými zazáříte i dnes

Móda se vrací, to ví každý. A devadesátá léta v módě prožívají obrovský boom, takže Fran Fine alias Chůva k pohledání může oslavovat. Nikdy není pozdě se nechat inspirovat outfity sitcomu, který si oblíbil celý svět.
Podobný outfit měla na sobě letos i Rihanna
Podobný outfit měla na sobě letos i Rihanna

reklama

Chůva k pohledání je velice inspirující seriál, která nezklame ani po tolika letech. Fran Fine je poněkud divoká chůva, ale rozhodně se v životě neztratí. Kromě toho ji díky jejím outfitům nepřehlédnete. A její hlášky jsou nejsmrtelné.

Fran Drescher vdechla život své sitcomové jmenovkyni v roce 1993 a seriál skončil po šesti sériích v roce 1998. To bylo období, kdy módní domy začaly ovládat popkulturu. Fran nebyla výjimkou, v celém sitcomu uvidíte chůvu oblékanou do nejlepších značek jako je Versace, Moschino a Dolce a Gabanna. Už jste si určitě všimli módy "chokerů", krátkých provázků uvazáných okolo krku, síťovaných punčocháčů vykukujících z roztrhaných džín – móda devadesátých let se vrací v plné parádě.

A pokud se podíváte na následující fotografie outfitů Chůvy k pohledání, ti otevřenější milovníci módy uznají, že Fran může být módní inspirací doteď.

Chůvu k pohledání oblékal i Versace. Podívejte se na jeho outfity v sitcomu

Nejhorší kostýmy Fran Fine z Chůvy k pohledání

Chůvu k pohledání sledujte 19.45 na Prima LOVE každý den!

reklama

reklama