5 nejlepších dílů 2. řady Chůvy k pohledání, které si můžete pustit hned teď

Televizní fenomén Chůva k pohledání můžete sledovat na Prima LOVE každý den. A pokud je v 15.40 a 16.05 nestíháte, můžete se na ně podívat online.
Chůva k pohledání
Chůva k pohledání

reklama

Máme pro vás 5 nejlepších dílů z druhé řady Chůvy k pohledání, kterou můžete na Prima LOVE sledovat čtyřikrát denně.

Chůva k pohledání je fenomén v žánru sitcomu, a ačkoliv mu bude více jak dvacet let, pořád má své diváky. Fran má zkrátka společně s ostatními obyvateli vily zámožného producenta Maxwella Sheffielda ostrovtip, který se neomrzí.

Tak se podívejte na nejlepší díly z 2. řady Chůvy k pohledání:

1)

Fran musí mít bezvadný doprovod na setkání lidí z letního tábora, aby ukázala staré rivalce Morgan, zač je toho loket. Fran je nešťastná až do té chvíle, kdy vyhraje rande na daný den s Ericem Estradou. Ten ale musí hned po začátku odejít a Fran se začíná dostávat do potíží.

PODÍVEJTE SE NA CELÝ DÍL TADY A TEĎ:

2)

Fran a C.C. uvíznou v Maxově vinném sklípku a musejí spolu vydržet a čekat na vysvobození, zatímco nahoře probíhá oslava Sylviiných narozenin.

3)

Fran potká atraktivního muže, který jí řekne, že pracuje na Wall Street. Z toho Fran usoudí, že je to burzovní makléř. Domluví mu proto schůzku s Maxem a on se rozhodne investovat peníze. Nejedná se ovšem o burzovního makléře, ale o prodavače hot dogů, který má stánek na Wall Street. Fran musí vše napravit a to za pomoci C.C.

4)

Fran dostane roli v avantgarním zpracování Romea a Julie. Celá věc jí stoupne do hlavy až vyústí v to, že Maxwell řekne Fran, že je příšerná herečka.

5)

Maxwell se rozhodne obsadit dětskou hvězdu populárního sitcomu J. D. Danielse do své nové show "Oliver". Fran si ale s J. D. promluví a vysvětlí mu, že lepší je žít jako normální kluk než jako celebrita. To ale dopálí Maxwella a chce, aby to všechno Fran napravila.

Sledujte Chůvu k pohledání na Prima LOVE!

reklama

reklama