1890: Martonovi a Černému půjde o život!

Šlechta si myslí, že Marton se strážmistrem Černým vraha služky Eržiky konečně objevili. Marton si však myslí něco jiného. Co dalšího uvidíte na Primě už tento pátek v seriálu 1890?
Seriál 1890 uvidíte v pátek ve 20.15
Seriál 1890 uvidíte v pátek ve 20.15

reklama

Po dlouhém vyšetřování v Uhrách to vypadá, že detektiv Marton z Pešti je konečně u konce ve svém úkolu. Zaměstnanec místní šlechty, Arpád, se přizná k vraždě služky Eržiky a pokusu o vraždu hraběte. Místní justice s ním nemá slitování, mladého muže za oba skutky ihned popraví.

Marton ale tuší, že za přiznáním se skrývá hrabě, který má několik tajemství a se služkou Eržikou ho pojil milostný vztah. Marton si je jistý, že přiznání Arpáda je jen jeho snaha vyhnout se skandálu. Poté, co mu Marton odmítl slíbit, že se v případu přestane vrtat, hrabě zasáhl a Martona nechal povolat do Pešti.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1890 (8) - upoutávka

Vystrašená dcera hraběte, Julie, žádá Martona, aby šel hledat Margaretu, protože se o ni bojí. Ta měla tajného milence, o kterém neřekla nic přesného ani své nejlepší kamarádce Julii. Marton ji odmítne hledat. Na cestě detektiva do zpět do Pešti jej však dožene strážmistr Černý se zprávou, že Margareta byla nalezena mrtvá bez očí. To Černého donutí konečně připustit, že na Martonově teorii o sériovém vrahovi něco je.

Rodina Velických truchlí a nezajímá je, co vyšetřovatelé potřebují, chtějí dceru co nejdřív pochovat. Marton s Černým pohřeb přeruší, aby mohla proběhnout pitva. Během nepokoje na hřbitově se Marton s Černým ocitnou v ohrožení života, když na ně někdo střílí při hrobce první oběti, Anny.

Přežijí Marton s Černým? To uvidíte na Primě už v pátek ve 20.15!

reklama

reklama