Vyhrajte kosmetiku s Prima love a Avonem

Co je potřeba udělat pro výhru? Je to jednoduché – pořiďte si tričko letošního Avon Pochodu v e-shopu na stránkách www.zdravaprsa.cz a vytvořte s pomocí tohoto trička co nejlepší outfit.

Zapojte svoji fantazii a vyzkoušejte různé kreace. Tričko totiž může sloužit jako šaty, tunika, sukně – je to zcela na vás. Fotografii vašeho výtvoru nám pak zašlete pomocí tohoto soutěžního formuláře spolu s kontaktními údaji. Celkem 17 kosmetických balíčků „Třešňový květ“ v hodnotě 500 Kč vyhraje každý sedmý soutěžní formulář.

Do velkého finále pak postoupí deset nejlepších outfitů, které vybere porota v čele s ambasadorkou letošního Avon Pochodu Gábinou Partyšovou. Tři z vás pak v internetovém hlasování vyhrají kosmetické balíčky „Vůně Eternal Magic Enchanted a dekorativní kosmetika“ v hodnotě 2000 Kč. Tak neváhejte a posílejte nám své módní kreace – čas máte do 17. 6. 2012 do 23.59.

Soutěž již byla ukončena.
Soutěž Vyhrajte kosmetiku s Prima love a Avonem probíhala od 1 ledna do 1 ledna, kdy byla ukončena. Zúčastnit se můžete některé z dalších chystaných soutěží.
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016