Sběratelé kostí: Mladší brácha Bootha je hvězdou seriálu Roosewell

Sběratelé kostí: Bratr Bootha Foto: Sběratelé kostí: Bratr BoothaFoto: All

Kůstka má na stole mrtvolu muže, který nezemřel. A agent Seeley Booth na krku bratra, který mu to trochu zavaří. Toť středeční díl Sběratelů kostí v kostce. Jak vypátrat totožnost oběti a vyřešit vztah se sourozencem? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu od 21.15 na Primě LOVE.

Kdo je muž, kterého (ne)zastřelili?

Na začátku byl výbuch. Ovšem jen cvičný. O to víc překvapí, když je po akci nalezeno tělo muže, kterého někdo zastřelil. Podle zápisníku v uniformě to má být vynálezce Paul, ten je však naživu. Čí vražda se tedy řeší?

Co práskne bráška na Boothe?

A do toho má trable Booth. Do města totiž přijíždí jeho mladší brácha Jared. A Kůstka se díky němu dozví některé informace o Boothově minulosti… Co vypluje na povrch v tomto případě?

Booth mladší je hvězdou z Roswellu a klipů U2

Než to spolu s Kůstkou odhalíte, seznamte se s představitelem Jareda Boothe. Ostatně v seriálu se ve 4. řadě objevil poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Jareda si střihl Brendan Fehr, který se proslavil rolí Michaela Guerina v seriálové hitovce o mladém Supermanovi Roswell.

Sběratelé kostí - Kůstka a bratr Bootha Foto: Sběratelé kostí - Kůstka a bratr BoothaFoto: All

Zajímavá byla i jeho role homosexuálního mladíka ve filmu Sugar, která mu vynesla nominaci na Genie Award. Po skončení Roswellu ho nicméně čekala řada spíš průměrnějších filmů – třeba komedie Dlouhý víkend nebo horor Hladová noc a snímky Na pokraji šílenství a Motorkáři. Objevil se i v menších rolích v X-Men: První třída a marvelovce Strážci galaxie, větší příležitost však přišla nakonec opět z televize, kde získal roli laboratorního technika Dana Coopera v seriálu Kriminálka Miami.

Brendan si také zahrál ve videoklipech U2 (Stuck In a Moment You Can´t Get Out Of) a Vanessy Carlton (Pretty Baby). Tady měl ovšem bujnější kštici.

Brendan je trojnásobný táta!

Co se osobního života týče, je Fehr patrně jasně rodinný typ. V červenci oslavil desetileté výročí svatby s Jennifer Rowley a je dokonce trojnásobným otcem! Pár vychovává osmiletou James Olivii, pětiletou Ellison Jane a tříletou Ondine Carda Kitty.

Brandan Fehr je otec tří dětí Foto: Brandan Fehr je otec tří dětíFoto: Instagram.com

Mimochodem před pár dny se Brendan pochlubil i tím, jak trávil své narozeniny. 29. října mu bylo 39!

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu od 21.15 na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
55%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016