Proměna v pořadu NEW LOOK: Paní Monika chce být krásná!

Pro každou ženu je důležité, aby svému protějšku připadala krásná. A to je i důvod, proč se Monika Hoferová rozhodla přihlásit do pořadu NEW LOOK. Díky profesionálům v čele s kadeřníkem Honzou Kořínkem a vizážistkou Klaudií Havlovou snad najde své nové já.

Monice Hoferové je 38 let, odborníci jí tipovali ale podstatně více. „Ta žena s prominutím působí tak o sedm let starší,“ říká Honza Kořínek. Cílem je tedy, aby Monika vypadala aspoň na svůj věk.

„V tomto případě je nejdůležitější najít v Monice její tak trochu zapomenutou krásu a pomoci jí k tomu, aby zase mohla pyšně ukazovat svou občanku,“ konstatuje s nadsázkou uznávaný kadeřník.

„Přihlásila jsem se proto, abych svému manželovi ukázala, že má doma pořád krásnou ženu,“ usmívá se Monika, která svou příjemnou osobností všechny při natáčení překvapila. „Její osobnost je schovaná za skořápkou, která vůbec neodpovídá realitě. Doufám, že se nám podaří v Monice probudit tu krásnou ženu, která se schovává uvnitř,“ očekává Honza Kořínek.

Pro tým pořadu NEW LOOK je paní Monika velkou výzvou. A i tentokrát se bude hodně stříhat. Jestli se týmu podaří naplnit přání paní Moniky, zjistíte už tuto sobotu 19. září v 17.20 na Prima LOVE.  Začínáme v 17.20!


 

 

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Článek

Jak tým proměnil paní Ivanu? Foto:

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

 

 

 


 


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016