Proměna v pořadu NEW LOOK: Lucie kompletně změnila image

V sobotu uvidíte na Prima LOVE už čtvrtý díl pořadu NEW LOOK, ve kterém hvězdný tým v čele s Evou Decastelo promění Lucii Lahodnou. Ta ovšem do poslední chvíle vůbec netušila, co ji čeká.

 

Tentokrát uvidíte příběh 35leté Lucie Lahodné z Prahy. Zvláštní ale je, že se nepřihlásila sama. Udělal to totiž její přítel a proměnu dal Lucii jako dárek. A jak na to reagovala překvapená Lucie? „Dost mě to zarazilo, ale jsem ráda, že jsem tady. Mám obavu, strach a zároveň se těším,“ prozradila proměňovaná Lucie. Ta se nejvíce obávala velké změny vlasů. „Nechtěla bych být blondýna, to bych si opravdu nepřála, v té tmavší barvě se cítím dobře. Ale jednou jsem tady, tak to nechám na odbornících, věřím, že na konci budu spokojená,“ říká nervózní Lucie.

Proměnu bude mít na starosti tentokrát ryze dámský tým ve složení: kadeřnice Iveta Fialová, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná.

„Lucie když přišla, tak pochopitelně působila dost zaskočeným dojmem. Trochu si myslím, že se jí ani moc nechtělo. Ale postupně během několik hodin roztála a myslím, že si naši péči vlastně užila,“ popisuje vizážistka Klaudie Havlová. Ta také dodává, že ji dost překvapila Lucčina reakce při odhalení zrcadla.

 

Udělal přítel Lucie dobře, když ji do proměny přihlásil? Jak se Lucie bude líbit sama sobě?
To se dozvíte už v sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.20!

Sledujte nás i na Facebooku.

 

Podívejte se i na další proměny:

 

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Článek

Jak tým proměnil paní Ivanu? Foto:

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

Článek

Jak tým proměnil paní Moniku? Foto:

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Monika z Jihlavy, která by ráda ukázala svému manželovi, že má doma pořád krásnou a...

 

 

 


 


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Ohnivý kuře Foto:
17:25 18:40
70%
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016