Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Jak tým proměnil paní Ivanu? Foto: Jak tým proměnil paní Ivanu?Foto: Hair studio Honza Kořínek

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

Ivana se přihlásila do pořadu proto, že ještě nechce patřit do starého železa. Její příběh je vlastně velmi jednoduchý, ale dost totožný se spoustou jiných žen – ráda by zastavila čas a vypadala mladě. Podporu má hlavně ve svém manželovi, který ji na natáčení doprovodil.

V týmu NEW LOOKu se tentokrát sešly samé ženy – kadeřnice Jitka Vodičková, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná.

NEW LOOK - Ivana Štěpánková (5) Foto:

 

Jako první přišla opět na řadu vlasová proměna, protože je časově nejnáročnější. Paní Ivana často experimentuje se svou image doma a svépomocí a vyzkoušela už hodně barev vlasů – černou, červenou... Pokaždé se ale vrací k blond, ve které se cítí nejlépe. Kadeřnice Jitka Vodičková se rozhodla u blond zůstat, jen vlasy trochu zesvětlila. A protože má paní Ivana vlasy jemné a je jich málo, cílem kadeřnice bylo hlavně dodat jim objem a šmrnc.

promena.00_06_09_08.Still014 Foto:

 

Vizážistka Klaudie Havlová byla nadšená z krásné pleti, kterou paní Ivana má. Chcete znát její tajemství? Je hrozně jednoduché. Používá medové mýdlo a medový krém. Ivana má také udělaný permanentní make-up (linky a obočí), protože chtěla působit upraveně, i když vstane ráno z postele, a taky proto, aby se nemusela stále dokola líčit. To vizážistku trochu při líčení omezovalo, hlavně proto, že barva permanentního make-upu je tmavší, než by paní Ivana potřebovala. Ale jak vidíte, skvěle si s tím poradila.

promena.00_07_16_14.Still016 Foto:

 

Paní Ivana nosí nejraději ležérní oblečení, nejčastěji halenku a kalhoty, a stylistka Bětka Pěkná se rozhodla udělat z ní trochu dámu. "Ivana má pěkné nohy, tak je škoda, aby je schovávala v kalhotách." I jejím cílem bylo ubrat paní Ivaně pomocí vhodného oblečení pár let.  

A jak to dopadlo?

FotorCreated3 Foto:

Tak co myslíte, povedlo se týmu omladit paní Ivanu? Chcete vidět, jak na výsledek několikahodinové práce odborníků reagovala?

Podívejte se na video:

 

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17:20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Článek

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?


 


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben I (2)
Big Ben, seriál Foto:
00:30 02:30
54%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016