Proměna Martiny: Osud jí nepřál, pomůže pořad NEW LOOK?

Martina Baránková prožila velmi složité životní období a má pocit, že se jí nic nedaří. Cítí, že potřebuje nějakou změnu, a proto se přihlásila do pořadu NEW LOOK. Dokáže tým pořadu splnit její očekávání?

Příběh Martiny Baránkové se začal psát před dvěma lety, kdy tragicky po třinácti letech vztahu přišla o svého partnera a otce jejího dnes jedenáctiletého syna. „Je to pro mne složité, protože jsme nebyli manželé, tak jsem o vše přišla. Zůstala jsem na vše sama. Bydlíme teď u mé matky, o kterou se musím starat. Není to vůbec jednoduché,“ popisuje svůj příběh Markéta, která je momentálně bez práce. Navíc kvůli nemoci přibrala skoro dvacet kilo, které se postupně snaží shodit, ale jde to všechno pomalu.

„Do pořadu se hlásím, protože mám pocit, že se za mě můj syn začíná stydět, a proto s tím chci konečně něco udělat,“ říká proměňovaná Martina. Na její proměně celému týmu hodně záleží. „Markéta je bojovnice, to je vidět, snaží se. Ale je na to bohužel sama. A my se jí pokusíme pomoci alespoň v tom směru, aby se cítila a vypadala lépe,“ konstatuje vizážistka Klaudie Havlová.

 

Jak moc se Markéta změní a jak moc bude spokojená a zda tým NEW LOOKu splnil její o čekávání, se dozvíte už tuto sobotu.

Kromě královny make-upu Klaudie Havlové se na proměně bude podílet i stylistka Bětka Pěkná, kterou znáte z minulých dílů, a největší změnu s ní provede kadeřnice Andrea Pavlíčková z Hair studia Honza Kořínek. Už teď můžeme prozradit, že původně blonďatá blondýna Martina bude odcházet jako brunetka. Těšte se!

Jak tato proměna dopadla, uvidíte už tuto sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

 


Podívejte se i na další proměny:

Článek

Lenka byla z proměny nadšená Foto:

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Dlouhovlasá přírodní zrzka Lenka byla v očích odborníků krásná už ve chvíli, kdy...

 

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Článek

Jak tým proměnil paní Ivanu? Foto:

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

Článek

Jak tým proměnil paní Moniku? Foto:

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Monika z Jihlavy, která by ráda ukázala svému manželovi, že má doma pořád krásnou a...

Článek

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala Foto:

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jak tým odborníků proměnil paní Lucii Lahodnou z Prahy, která až do poslední chvíle...

 

 

 

 


 


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Utta Danella: Druhá Eva Foto:
15:45 17:45
31%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016