Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

Lenka byla z proměny nadšená Foto: Lenka byla z proměny nadšenáFoto: Hair studio Honza Kořínek

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Dlouhovlasá přírodní zrzka Lenka byla v očích odborníků krásná už ve chvíli, kdy přišla. O to náročnější byla pro celý tým její proměna.

Lence Šnorbertové je 27 let a jejím přáním bylo, aby vypadala jinak a působila starším dojmem. „Pracuji v bance a často jednám s klienty, jsem pořád stejná. Ráda bych zažila, jaké to je být jiná. Často jsem zkoušela se změnit, ale vždy to dopadlo špatně. Vyhodila jsem peníze za návštěvu kadeřnictví a téměř nikdy jsem nebyla spojená,“ vysvětluje svou účast Lenka.

1 Foto:

 

Práce se opět ujal hvězdný tým ve složení: kadeřnické eso Honza Kořínek, královna make-upu Klaudie Havlová a krotitelka špatného vkusu Bětka pěkná. Tentokrát je čekala opravdu velká výzva a nelehký úkol. „Lenka je krásná, ale dovedu pochopit její touhy. Snad se nám podaří jí ukázat i jinou variantu jejího nového já,“ řekl před proměnou Honza Kořínek a slíbil, že proměna Lenky se zařadí mezi ty výraznější a extravagantní. To ostatně můžete posoudit sami.

promena.00_24_26_10.Still006 Foto:

Jako vždy přišla jako první na řadu vlasová proměna a práce se ujal Honza Kořínek. Tomu se líbila přirozená barva vlasů, kterou Lenka má. Rozhodl se ji ale zvýraznit a použít techniku contouring, tedy lehké prosvětlení přední části, aby dodal účesu vzdušnost a plastičnost. A kupodivu tentokrát vlasy radikálně nestříhal, jen účes vytvaroval, aby byl objemnější a Lence se dobře upravoval. 

promena.00_41_23_07.Still011 Foto:

Jestli se někdo na Lence opravdu vyřádil, byla to vizážistka Klaudie. Z Lenky byla nadšená, protože má mladou krásnou pleť s pihami, které vypadají v kombinaci se zrzavými vlasy velmi sexy. Klaudie se rozhodla ukázat Lence výraznější a extravagantnější líčení, které je vhodné na večer, například na posezení s přáteli a zaměřila se hlavně na kouřové nalíčení očí. 

promena.00_50_23_10.Still012 Foto:

A nakonec styling se stylistkou Bětkou. Protože Lenka pracuje v bance, je zvyklá nosit elegantnější styl - kostýmky, sukně, elegantní kalhoty, podpatky. Proto se Bětka rozhodla zvolit trochu jinou cestu. Vybrala pro Lenku bílé skinny džíny, černé tílko s koženou vestičkou a zábavné květované lodičky, tedy styling, který dokonale ladil s účesem a líčením.

A jak to dopadlo?

FotorCreated Foto:

Tak co myslíte, udělala Lenka dobře, že se do proměny přihlásila? Jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla?

Podívejte se na video:

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Článek

Článek

 

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Článek

Jak tým proměnil paní Ivanu? Foto:

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

Článek

Jak tým proměnil paní Moniku? Foto:

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Monika z Jihlavy, která by ráda ukázala svému manželovi, že má doma pořád krásnou a...

Článek

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala Foto:

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jak tým odobrníků proměnil paní Lucii Lahodnou z Prahy, která až do poslední chvíle...


 


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Wolffův revír II (5)
Wolffův revír II (5) Foto:
15:25 16:25
61%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016