Láska v pohybu. Nový trend ve svatebních fotografiích!

Láska se musí zaznamenat. Žádná svatba se v poslední době neobejde bez profesionálního fotografa, který jeden z nejsilnějších životních zážitků dokáže zaznamenat kvalitně. Americký fotograf Jeffrey Lewis Bennet se rozhodl lásku zaznamenat v pohybu. Podívejte se na tu krásu.
Svatby confeti

Pohyblivé fotky na internetu alias gify sice nejsou žádnou novinkou, ale v poslední době zažívají ta nejlepší léta. Můžete vidět všechny zachytitelné i nezachytitelné obličeje a reakce všech celebrit, pohybující se zvířátka a dokonce i pořádné trapasy, které jsou nezachytitelné slovy.

Svatbám se gify ovšem vyhýbaly, pokud nepočítáme právě ty trapasy. Trendu v zachycení toho nejkrásnějšího okamžiku, kdy si s někým stvrzujete lásku do konce života, se však chytil až tento šikovný fotograf. Tak se podívejte na to, jak by mohly vypadat vaše svatební fotografie.

Nemusíte se omezovat pouze na váš svatební den, může jít klidně o fotografie zásnub či společné partnerské snímky. A pokud chcete mít i vy takový svatební gif, požádejte svého fotografa, aby váš slavný moment zaznamenal na samospoušť. Desítku fotografií pak můžete sami použít v internetovém programu, který gif vytvoří.

 

 

 

 

 

Kytka by neměla splývat se šaty. Tahle je naprosto dokonalá!

Dokonalé snímky důležitých okamžiků svatby: Jak je zajistit? ROZHOVOR

Svatební fotografie jsou hravé a ani na nich nezapomněli novomanželé na prvky z Harryho Pottera.
Svatební fotografie jsou hravé a ani na nich nezapomněli novomanželé na prvky z Harryho Pottera.
profimedia.cz

Chcete vědět, jak si zařídit svatbu? Podívejte se na náš speciální web TADY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama