Je to jen česká specialita? Aneb čtyři do páru

Rozvody a rozchody slavných osobností jsou pro bulvární deníky to nejzajímavější. Celebrity tak čelí honbě paparazzi fotografů a palbě otázek, kdo za rozchod může. Nejoblíbenější otázka však zazní vždycky: Je za rozchodem někdo třetí? A co když jsou za ním čtyři?
Karel Roden

Ten nejslavnější případ v české historii slavných párů se odehrál už před dvaceti lety, přesto se povedená výměna životních partnerů přetřásá neustále dokola. Pro média by bylo daleko výživnější, kdyby si tato čtveřice pravidelně vjížděla do vlasů a prala špinavé prádlo, ale Jan Kraus, Ivan Chýlková, Jana Krausová a Karel Roden to nedělají. Nemají to zapotřebí.

Jana Krausová potkala svého Jana jako studentka AVU během jednoho natáčení studentů FAMU. Stydlivou výtvarnici hned zaujal zábavný profil mladého Jana Krause, který dokázal vytvořit zábavu jak před kamerou, tak za kamerou. Jeho sarkastický humor a vysoké sebevědomí ji totálně okouzlily, stejně jako po letech diváky jeho večerní show. Když si ho krásná Jana Krausová brala, nikdo to tenkrát nechápal, ale ona byla prý neuvěřitelně pyšná, že mohla nosit jméno rodiny, která je plná výrazných osobností. Znamením, že geny rodiny Krausů pracovaly opravdu spolehlivě, jsou jejich dva povahově velice výrazní synové.

Jana Krausová se svým partnerem Karlem Rodenem Foto: Jiří Janoušek

Jana Krausová se svým partnerem Karlem Rodenem. Foto: Jiří Janoušek

Dlouholeté manželství skončilo poté, co se Jan Kraus potkal během natáčení televizního filmu Trio s Ivanou Chýlkovou. Ta byla v té době v dlouhodobém vztahu s Karlem Rodenem. Jak se sama Chýlková přiznala, zpočátku Krausovo obrovské ego nemohla vydýchat. Ale Jan Kraus se zakousl a byl tak extrémně vtipný a okouzlující, že se nakonec ani Ivana z lásky neudržela.

V rodině Krausových došlo k rozvodu a zanedlouho poté se Jana Krausová sblížila s Karlem Rodenem, bývalým partnerem Chýlkové. Stává se to výjimečně, ale stává. Jana Krausová tento krok vysvětluje poměrně realisticky, akorát se prý rozrostly dvě velké rodiny a spojily se v jednu. Žádné bitky, žádné hádky a křivdy. Dokonce ani ve chvíli, kdy média před nedávnem propírala Rodenovu dvouletou dcerku, kterou má se zubařkou Laurou Čekanovou. Jana Krausová se nedávno v exkluzivním rozhovoru pro časopis Instinkt vyjádřila, že Rodenovi chtěla dopřát splnění jeho potřeby dítě mít.

Stejně jako Jan Kraus, kterého můžete sledovat každý pátek na Primě v talk Show Jana Krause ve 22:15, má s Ivanou Chýlkovou syna, který se zase překvapivě zase hodně potatil.

Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková Foto: Jiří Janoušek

Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková. Foto: Jiří Janoušek

Čtveřice funguje bez problémů, stejně jako čerstvý vztah Noida, bývalého manžela Lucie Bílé a bývalé utajované milenky Leoše Mareše, Gábiny Dvořákové. Dvojice se dala dohromady po rozchodu bývalé Miss Elišky Bučkové a Noida. Gábina v tu dobu opustila přítele Jakuba Malinu. S tím začala randit Eliška Bučková. "Čtyři do páru" se tedy viditelně nedějí jen jednou za čas a u celebrit je to vlastně tak trochu logické, proto nás překvapilo, jak málo takových partnerských vztahů je známo.

Děje se to jen v Čechách? Shaniu Twain podvedla její nejlepší kamarádka

Shaina Twain s manželem Foto: facebook.com

Shania Twain postovala Facebook fotku s druhým manželem. Foto: facebook.com

Takovou obrovskou životní piruetu zažila i zpěvačka Shania Twain, která se dozvěděla o nevěře svého manžela ve chvíli, kdy požádal o rozvod. Patnáctileté manželství ukončila nevěra manžela, který si za milenku vybral její nejlepší kamarádku. Shania v tu chvíli chtěla spáchat sebevraždu. Nicméně, vše se v dobré obrátilo, protože se americká zpěvačka zamilovala do exmanžela své bývalé nejlepší přítelkyně. V roce 2011 se vzali a v lednu roku 2014 spolu oslavili už třetí výročí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama