Ve službách CIA

Ve službách CIA Foto:

Články

Ve službách CIA - Adam Kaufman Foto:
Sexy týpek Adam Kaufman. Jakými slavnými seriály prošla hvězda Ve službách CIA?

Hned několika kultovními seriály prošla hvězda Ve službách FBI Adam Kaufman. Mrkněte, kde všude se modrooký fešák objevil a jaké prvenství mu náleží. Další díl seriálu Ve službách CIA uvidíte v sobotu od 22.15 na Prima Love.

07.10.2016
Ve službách CIA - Katherine a její těhotenství Foto:
Katherine Heigl čeká první dítě po dvou adoptovaných. A radí i budoucím maminkám!

Ač je představitelka Charlie Katherine Heigl už dvojnásobnou mámou, těhotenství samo o sobě je pro ni tak trochu novinka – první dvě, už trochu odrostlé holčičky totiž se svým mužem adoptovala. Stav, kdy (velmi) pomalu roste z kalhot, si nicméně zřejmě docela užívá.

29.09.2016
Catherine byla jednou z hlavních postav Chirurgie Foto:
Herečka s manýry a špatnou pověstí? To je Katherine Heigl z Chirurgů

Abychom to uvedli na pravou míru. Na zlatý stupínek v kategorii neoblíbenosti by si stoupla Anne Hathaway, ale to je tajemství Hollywoodu. O manýrech blond krásky z Roswellu a Chirurgů si špitají i vrabci na střeše. Vy ji můžete vidět momentálně v pátek v seriálu Ve službách CIA.

23.07.2015
Všechny články

Videoarchiv
Všechna videa

O pořadu

Analytička CIA se nemůže smířit se smrtí svého nastávajícího, který zemřel rukou islámských teroristů. Smrt snoubence chce pomstít jeho matka, která je prezidentkou Spojených států… Americký špionážní seriál (2014). Hrají K. Heiglová, A. Woodardová, A. Kaufman a další

Více o pořadu

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016