Soukromé očko

Články

Po úspěšném seriálu už se nedokázal prosadit. Foto:
Další z bývalých kolegů Soukromého očka má problém s rakovinou

Jason Priestley, bývalá hvězda Beverly Hills 90210, momentálně hraje v novém seriálu Soukromé očko. O jeho bývalé kolegy z fenoménu 90. let se však už několikrát pokusila rakovina. Nedávno to oznámil i představitel Dylana.

30.03.2017
Soukromé očko - Obrázek 1 Foto:
Matt chce být lepším člověkem kvůli dceři, říká Jason Priestley ze Soukromého očka

Už nějaký ten pátek můžete sledovat na Prima LOVE každý pátek seriál Soukromé očko s hercem, kterého dobře znáte jako Brandona Walshe z Beverly Hills 90210. Ten ví o druhých šancích a nových příležitostech poměrně dost.

23.03.2017
Jeho parťačkou je Angie Everett Foto:
Totálně krásný pár! Hvězda Soukromého očka se pochlubila sexy manželem

Vytáhlého krasavce má doma Cindy Sampson, představitelka Angie Everett ze seriálu Soukromé očko. A rozhodně se nebojí ukázat ho svým fanouškům.
Další díl seriálu Soukromé očko uvidíte v pátek od 20.15 na Prima LOVE.

16.03.2017
Jasona znáte ze seriálu Beverly Hills 902 10 Foto:
Hlavní hrdina Soukromého očka vyrazil s rodinou na lyžovačku

Jeho nejznámější rolí byl teenager ve slavném seriálu Beverly Hills 90210, v současnosti se nicméně Jason Priestley profiluje na obrazovkách trochu jinak – jako bývalý lovec nadějných hokejistů, který v sobě objevil detektivní talent! A v reálu?

09.03.2017
Všechny články

Videoarchiv
Všechna videa

O pořadu

Kodex Matt býval skvělý hokejový hráč a teď se živí tím, že vyhledává hokejové talenty. Když objeví, že jeden jeho svěřenec bere steroidy, obrátí se na soukromého detektiva. Brzy zjišťuje, že by byl sám dobrým vyšetřovatelem… Kanadský krimiseriál (2016). Hrají J. Priestley, C. Sampsonová, B. Flatman a další

Více o pořadu

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016