Rizzoli a Isles - dámská jízda Foto:
Rizzoli & Isles? To jsou i sexy dámské jízdy!

Zatímco Angie Harmon si nedávno pěkně užívala, její Jane Rizzoli přišla na závěr párty, která stála pěkně za houby. Utekli z ní hosté i personál. A na zemi leží mrtvola. Co se tady asi stalo? Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

18.01.2017
Sherlock Holmes: Jak prosté: Létá se synem Foto:
Sherlock Holmes ukázal syna, kterého má s bývalou modelkou. Létají nad New Yorkem!

Další díl seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE. Jeho představitel se nedávno pochlubil úplně jinou image a také svou perfektní rodinkou, na kterou je po právu hrdý.

17.01.2017
Sherlock Holmes: Jak prosté (řada 4) - Obrázek 1 Foto:
Romanci Holmese a Watsonové brání jedna postava. Uhodnete která?

Je to sen všech seriálových fanoušků televizní série Sherlock Holmes: Jak prosté, tvůrci, a teď dokonce i herci se však takovému záměru brání zuby nehty. Johnny Lee Miller se ke vztahu dvou vyšetřovatelů vyjádřil jasně a prozradil jednu pikantnost.

09.01.2017
Sherlock Holmes: jak prosté, dostal facku Foto:
Sherlock Holmes oholil na Vánoce všechny vlasy. Poznáte ho?

Tohle nikdo nečekal. Představitel Sherlocka Holmese dokáže vždycky překvapit. Třeba teď o Vánocích si oholil vlasy. Co na to jeho fanoušci a tvůrci seriálu, kteří počítají s jistou vizáží hlavního hrdiny?

03.01.2017
Sherlock Holmes: Jak prosté - slaví narozeniny Foto:
5 důkazů, že rok 2016 patřil představiteli Sherlocka Holmese

Sportovní medaile, šťastná rodina, návrat k práci, která ho proslavila a seriálový Sherlock Holmes. Takový byl rok pro Johnnyho Lee Millera a rozhodně můžeme říct, že byl úspěšný. Proč? Podívejte se na zásadní momenty herce za rok 2016.

27.12.2016
Sherlock Holmes: Jak prosté (řada 4) - Obrázek 1 Foto:
I génius Sherlock Holmes umí být vtipný. Máme pro vás to nejlepší!

Středeční večer vždy patří Sherlockovi Holmesovi v poněkud modernějším pojetí. Sherlock vyšetřuje v New Yorku společně s parťačkou dr. Watsonovou a u toho umí být pořádně vtipný! Nevěříte? Přesvědčte se sami v článku!

20.12.2016
Představitelka Jane Rizzoli ukázala, koho má v reálu v posteli!
6 věcí, které o ní nevíte, prozrazuje sama hvězda Rizzoli & Isles

Angie Harmon můžete pravidelně sledovat v americké krimi Rizzoli & Isles. Hvězda seriálu na sebe do časopisu US Weekly prozradila několik osobních věcí, o kterých nemůžou tušit ani ti nejzarytější fanoušci. Tak se na to podíváme.

14.12.2016
Síť - ve snímku se potkali budoucí manželé Foto:
Co za 44 let stihl americký Sherlock Holmes? Třeba být prvním manželem Angeliny Jolie!

Anglický představitel amerického Sherlocka Holmese, Johnny Lee Miller, jehož můžete sledovat pravidelně každou středu v premiérové sérii Sherlock Holmes: Jak prosté, nedávno slavil narozeniny. A za svůj život toho stihl opravdu dost...

14.12.2016
Johnny a Ewan McGregor spolu natáčeli pokračování Trainspottingu Foto:
Americký Sherlock Holmes shodil tričko s Ewanem McGregorem!

Sherlock Holmes se ve středečním dílu připravuje na hodně neobvyklou akci! Musí totiž zorganizovat loupežné přepadení! Kdo a proč ho o něco takového požádal? Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

06.12.2016
Sherlock Holmes: Jak prosté - Watsonová Foto:
Dr. Watson tuší, že spolupracovnice Holmese něco tají. Co to je?

Výbuch v pitevně udělá pořádnou paseku a zabije i nevinného člověka. A to není všechno! Tragédie měla totiž zamaskovat další zločin! Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

29.11.2016

Videoarchiv
Všechna videa

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016