Sherlock Holmes: Johnny Lee Miller v Trainspottingu 2 Foto:
5 důvodů, proč je Johnny Lee Miler úžasný v Trainspottingu 2

Seriálový Sherlock Holmes, kterého můžete pravidelně vídat ve středu ve 20.15 na Prima LOVE, má za sebou velkou filmovou premiéru Trainspottingu 2. Filmoví kritici jsou nadšení a vedle Ewana McGregora výrazně zazářil právě Johnny Lee Miller.

21.02.2017
Sherlock Holmes: Jak prosté - Lucy Liu režíruje Foto:
Byl to přirozený vývoj, tvrdí Lucy Liu o režírování Sherlocka Holmese

Hollywoodská herečka Lucy Liu na place seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté občas pracuje dvakrát tolik než její kolegové. Nejenže ztvárňuje dr. Watsonovou, parťačku Holmese, ale zároveň i celý díl režíruje.

14.02.2017
Sherlock Holmes: Lucy Liu s malým synem Foto:
Lucy Liu ze Sherlocka k úzkostlivým matkám rozhodně nepatří!

Nejenže válí na plátně a obrazovkách, ať už jako Charlieho andílek, nebo Watsonová v seriálu Elementary. I v soukromí má řadu aktivit a šetačtyřicetiletá herečka zřejmě nepatří ani k příliš ustrašeným maminkám. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na LOVE.

07.02.2017
Sherlock Holmes: Jak prosté: Kostýmy 4. řady Foto:
10 outfitů dr. Watsonové ze 4. řady Sherlocka Holmese. Je to luxus!

Na Primě LOVE uvidíte další díl seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté tuto středu ve 20.15. V seriálu můžete sledovat netradiční parťačku Holmese dr. Watsonovou. Její představitelka Lucy Liu nosí nádherné kostýmy od světových značek.

24.01.2017
Rizzoli a Isles - dámská jízda Foto:
Rizzoli & Isles? To jsou i sexy dámské jízdy!

Zatímco Angie Harmon si nedávno pěkně užívala, její Jane Rizzoli přišla na závěr párty, která stála pěkně za houby. Utekli z ní hosté i personál. A na zemi leží mrtvola. Co se tady asi stalo? Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

18.01.2017
Sherlock Holmes: Jak prosté: Létá se synem Foto:
Sherlock Holmes ukázal syna, kterého má s bývalou modelkou. Létají nad New Yorkem!

Další díl seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE. Jeho představitel se nedávno pochlubil úplně jinou image a také svou perfektní rodinkou, na kterou je po právu hrdý.

17.01.2017
Sherlock Holmes: Jak prosté (řada 4) - Obrázek 1 Foto:
Romanci Holmese a Watsonové brání jedna postava. Uhodnete která?

Je to sen všech seriálových fanoušků televizní série Sherlock Holmes: Jak prosté, tvůrci, a teď dokonce i herci se však takovému záměru brání zuby nehty. Johnny Lee Miller se ke vztahu dvou vyšetřovatelů vyjádřil jasně a prozradil jednu pikantnost.

09.01.2017
Sherlock Holmes: jak prosté, dostal facku Foto:
Sherlock Holmes oholil na Vánoce všechny vlasy. Poznáte ho?

Tohle nikdo nečekal. Představitel Sherlocka Holmese dokáže vždycky překvapit. Třeba teď o Vánocích si oholil vlasy. Co na to jeho fanoušci a tvůrci seriálu, kteří počítají s jistou vizáží hlavního hrdiny?

03.01.2017
Sherlock Holmes: Jak prosté - slaví narozeniny Foto:
5 důkazů, že rok 2016 patřil představiteli Sherlocka Holmese

Sportovní medaile, šťastná rodina, návrat k práci, která ho proslavila a seriálový Sherlock Holmes. Takový byl rok pro Johnnyho Lee Millera a rozhodně můžeme říct, že byl úspěšný. Proč? Podívejte se na zásadní momenty herce za rok 2016.

27.12.2016
Sherlock Holmes: Jak prosté (řada 4) - Obrázek 1 Foto:
I génius Sherlock Holmes umí být vtipný. Máme pro vás to nejlepší!

Středeční večer vždy patří Sherlockovi Holmesovi v poněkud modernějším pojetí. Sherlock vyšetřuje v New Yorku společně s parťačkou dr. Watsonovou a u toho umí být pořádně vtipný! Nevěříte? Přesvědčte se sami v článku!

20.12.2016

Videoarchiv
Všechna videa

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016