Sherlock Holmes: Jak prosté. Johnny a mrtvoly Foto:
Toto je vtipné zákulisí očima seriálového Sherlocka Holmese!

Představitel amerického Sherlocka, Brit Johnny Lee Miller, na seriálovém place rozhodně nepokazí žádnou legraci. Celý štáb má však legrácky viditelně rád, důkaz místo slibů je před vámi ve fotogalerii. Tu vyfotil samotný představitel nejslavnějšího detektiva všech dob.

09.05.2017
Rizzoli a Isles - přátelství  - Obrázek 17 Foto:
Jak se proměnila Maura Isles během sedmi let?

Sexy Sasha Alexander je známá z amerického krimi seriálu Rizzoli & Isles. Seriál můžete sledovat každý čtvrtek na Prima LOVE. Jak se podle představitelky změnila jedna z hlavních postav seriálu? Hodně se toho prý naučila...

03.05.2017
Sherlock Holmes: Jak prosté (řada 4) - Obrázek 1 Foto:
5 důvodů, proč je mezi Holmesem a Watsonovou lepší jen přátelství

Romance, nebo přátelství? To je velké téma seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté, protože roli Watsonové obsadila překvapivě žena. Lucy Liu ztvárňuje Watsonovou bravurně stejně jako napjatý vztah mezi ní a Sherlockem Holmesem. Oba dva herci však mají o údajné seriálové romanci jasný názor.

02.05.2017
Sherlock Holmes: jak prosté (zamyšlený) Foto:
Kromě hraní v Sherlockovi Johnny Lee Miller sbírá medaile v bojovém umění!

Starý případ se ve středu otevře před Sherlockem Holmesem a jeho parťačkou Joan Watsonovou. Vražda, kterou „mají na stole“, je dovede k (vy)řešení starého zločinu. Další díl seriálu Sherlocka Holmese: Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima LOVE!

18.04.2017
Sherlock Holmes: Kitty Winter a Watsonová Foto:
Sherlock Holmes: Jak začínala Kitty Winter v příběhu A. C. Doyla?

S počátkem třetí série Jak prosté vtrhla do seriálu nová Sherlockova kolegyně – mladá Britka Kitty Winter. Víte však, kdo byla Kitty v původním příběhu Arthura Conana Doyla?

11.04.2017
Lucy Liu a její první snímek Tarantina Foto:
Lucy Liu: 4 mezníky v kariéře. Kdy se vám líbila nejvíc?

Hollywoodskou herečku Lucy Liu můžete sledovat na Prima LOVE v Sherlockovi Holmesovi jako neotřelou dr. Watson. Americkou Asiatku však znáte i z jiných televizních seriálů a hlavně filmů.

04.04.2017
Diane Von Furstenberg Foto:
Watsonová skrývá samu sebe tím, že zachraňuje Holmese, tvrdí Lucy Liu

Málokdy dokáže tak pohoršit koncovka -ová jako tomu bylo u americké show Sherlock Holmes: Jak prosté. Z pomocníka Watsona udělali ženu, kterou hraje Lucy Liu. A rozhodně to není žádná kráska bez mozku. Někdy je temnější než sám velký Sherlock Holmes.

28.03.2017
Sherlock Holmes: Lucy Liu Foto:
8 věcí, které nevíte o Lucy Liu

Krásnou americkou herečku s asijskými kořeny můžete sledovat v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté na Prima LOVE. Lucy Liu možná znáte jako hollywodskou divu, ale její vlastní charakter skrývá zajímavé detaily.

14.03.2017
Síť - ve snímku se potkali budoucí manželé Foto:
Jak vypadala svatba amerického Sherlocka s Angelinou Jolie? Byla to vysloveně krvavá svatba!

"Neměli jsme velkou bílou svatbu. Měli jsme ji malou a černou," řekla v roce 1996 reportérům tehdy dvacetiletá démonická Angelina Jolie, která si vzala dnešního představitele Sherlocka Holmese. Ačkoliv manželství Angeliny Jolie a Johnnyho Lee Millera trvalo tři roky, média z ní žila dlouhá léta.

07.03.2017
Benedict Cumberbatch  Foto:
Co říká britský Sherlock na toho amerického? Miller dostal cynické požehnání

Amerického Sherlocka Holmese můžete sledovat každou středu ve 20.15 na Prima LOVE. Ačkoliv vysíláme už čtvrtou řadu, vraťme se na začátek. Když Johnny Lee Miller roli přijímal, šel se zeptat o něco slavnějšího Sherlocka Holmese z BBC.

28.02.2017

Videoarchiv
Všechna videa

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016