Sex ve městě

Sex ve městě - reprezent Foto:

Články

Jak jsem poznal vaši matku - Barney a Robin Foto:
I na sukničkáře Barnyeho párkrát došlo. Do jakých žen se zamiloval?

Sukničkář, děvkař, supersvůdce... na Barneyho zálibu v balení žen lze nahlížet různě, i on má však city. A během populárního seriálu Jak jsem poznal vaši matku si střihl i pár dlouhodobých vztahů. Kdo byly jeho osudové ženy?

27.05.2015
Sex ve městě: I Samantha si jednou zahrála dominu Foto:
Jen pro zletilé: Hlášky Samanthy Jonesové, část druhá

Samantha šest sérií ukazuje, že je mistrem ve svém oboru. PR, tedy veřejné vztahy a speciálně s muži, jí jdou ze všeho nejlépe. Blonďatá dračice je ze všech čtyřech kamarádek z New Yorku ta nejvtipnější. Tak si připomeňte její perly.

26.05.2015
Sex ve městě - ooutfity Carrie (1) Foto:
Hlasujte, který outfit Carrie je nejlepší!

Fenomenální seriál Sex ve městě můžete pravidelně sledovat na Prima love po desáté hodině večerní. Každý díl je plný humoru, ale i skvělého vkusu, který proslavil všechny čtyři představitelky nejlepších kamarádek z New Yorku. Hlasujte, který ze tří outfitů Carrie je nejlepší!

12.05.2015
Všechny články

Videoarchiv
Všechna videa

O pořadu

Úspěšná Sarah Jessica Parkerová používá sebe a nejlepší kamarádky jako pokusné králíky při zkoumání, jaké možnosti mají třicetileté ženy, které si chtějí užít ve městě plném seriózních svobodných mužů, kteří si ovšem myslí, že závazky a povinnosti se týkají jen těch druhých... Úspěšný americký seriál (1998 – 2004). Dále hrají K. Cattrallová, K. Davisová, C. Nixonová a další (Premiéra)

Více o pořadu

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016