Kůstka a dcera Foto:
Jaká je nejmenší představitelka Sběratelů kostí? Dcera Kůstky se rozhodně nenudí

Poznejte nejmenší představitelku Sběratelů kostí, které můžete sledovat každé úterý na Prima LOVE. Dcera Kůstky a Bootha má nebezpečí v krvi.

24.04.2017
Zamilovaní manželé Foto:
8 důležitých selfie z natáčení Sběratelů kostí

Sociální média už se samozřejmostí pronikají i do světa televizního byznysu. Mít Instagram, Twitter a Facebook už patří do základní výbavy každého seriálu. Proč? Jako fanoušci můžeme sledovat i zákulisí natáčení.

17.04.2017
Sběratelé kostí - David Boreanaz zase polonahý Foto:
Kolegové prozradili: David Boreanaz chodil na seriálový plac zásadně nahý!

Hvězda Sběratelů kostí, David Boreanaz, nemá s nahotou problémy. To o něm nedávno prozradili jeho bývalí kolegové ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Kultovní seriál, kde Boreanaz hrál upíra Angela, oslavil dvacetileté výročí. Herci si pustili pusu na špacír...

10.04.2017
Sběratelé kostí - 11. řada Foto:
11. řada Sběratelů kostí byla ohrožena zdravotními komplikacemi Davida Boreanaze. Co se stalo?

2. díl premiérové 11. řady můžete sledovat už toto úterý na Prima LOVE. Předposlední řada seriálu byla před rokem během své televizní premiéry v ohrožení. Představitel Boothe totiž vážně ochořel. Jak se vše nakonec vyřešilo?

03.04.2017
Sběratelé kostí: sezóna 10 Foto:
Prima LOVE představí premiérovou 11. řadu Sběratelů kostí

V úterý se můžete těšit na premiérové díly 11. řady Sběratelů kostí na Prima LOVE.

27.03.2017
Sběratelé kostí - těhotná Kůstka podruhé Foto:
11. řadu Sběratelů kostí můžete sledovat i online na Prima PLAY!

Každé úterý můžete sledovat na Prima LOVE premiéru Sběratelů kostí. 11. řada má pro fanoušky velké odkrývání, nové postavy, ale i velkou ztrátu. Všechno budete moci sledovat i online po odvysílání.

27.03.2017
Sběratelé kostí: Bratr Bootha Foto:
Sběratelé kostí: Mladší brácha Bootha je hvězdou seriálu Roosewell

Kůstka má na stole mrtvolu muže, který nezemřel. A agent Seeley Booth na krku bratra, který mu to trochu zavaří. Toť středeční díl Sběratelů kostí v kostce. Jak vypátrat totožnost oběti a vyřešit vztah se sourozencem? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu od 21.15 na Primě LOVE.

08.11.2016
Kůstka a Booth Foto:
Strašidelné vyšetřování. Kůstka a Booth vyšetřují halloweenskou vraždu!

Do Halloweenu sice ještě zbývají více jak dva týdny, ovšem Kůstka a Booth už se na halloweenskou oslavu vydají ve čtvrtečním dílu. A rozhodně se nebudou “bavit” tak, jak by si člověk na první pohled představoval. Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve čtvrtek od 21.15 na Prima Love.

12.10.2016
Americký úspěšný seriál Sběratelé kostí Foto:
To je šok! Sběratelé kostí končí! Kolik sérií ještě uvidíte?

Televizní kanál Fox odtajnil informaci, kdy úspěšný seriál Sběratelé kostí ukončí. Ačkoliv má seriál v Americe stále vysokou sledovanost, tvůrci seriálu se rozhodli utnout ho v nejlepším. Na kolik sérií se můžeme ještě těšit?

02.05.2016
Sběratelé kostí - novicka v seriálu Foto:
Sympaťačka Laura Spencer: Co na sebe prozradila Kůstčina pomocnice?

Ač není ve Sběratelích kostí dlouho, a (zatím) nepatří k hlavním postavám, rozhodně není nenápadná. A v úterý večer čeká stážistku Jessicu Warren něco vskutku zajímavého… Než zjistíte, co to budete, mrkněte na info o její představitelce Lauře Spencer.

25.04.2016

Videoarchiv
Všechna videa

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016