Rodinná pouta

Rodinná pouta I Foto:
60 min

Adam a Eva na životní křižovatce. Potvrdí se, že se protiklady přitahují? První díl původního českého seriálu televize Prima. Hrají J. Kačer, D. Morávková, L. Termerová, T. Krejčíř, K. Jandová, J. Révai, M. Steinmasslová, Z. Dřízhalová a další. Režie M. Kučera (46 min) (Premiéra)

O pořadu

Rodinná pouta, 2004–2006

 

Reálie současného života u nás, ale také dávka romantiky, napětí a zábavy. Rodina, která spoutává v dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také pohlcuje a své členy může zničit.

 

Rychlé info:

Režie: Vladimír Drha, Jan Sládek, Mojmír Kučera

Scénář: Jitka a Kateřina Bártů

Žánr: drama / romantický

Délka jednoho dílu: 50 minut (300 dílů)

 

Postavy a obsazení:

František Rubeš / Jan Kačer, Jiřina Rubešová / Lenka Termerová, Adam Rubeš / Tomáš Krejčíř, Andrea Lišková-Skálová / Dana Morávková, Ivana Kučerová-Hrušková / Zdenka Žádníková-Volencová, Marcela Rubešová / Zuzana Dřízhalová, Simona Pražáková / Alice Bendová a další.

 

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu – především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, práci, mezi muži a ženami, generacemi. Jejich vývoj sledujeme v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové procházejí krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a intrikami, prožívají lásku, nenávist, přátelství i vzdor…

Obsah:

Adam a Eva – tak se jmenují hlavní hrdinové. Adam je z velké konzervativní rodiny, Eva žije pouze s matkou a v její minulosti jsou bílá místa. On se právě vrací ze studií v zahraničí a nastupuje do rodinné firmy, ona má za sebou dva neúspěšné pokusy o studium na vysoké škole a právě přichází na malém městě o práci. Mezi mladými lidmi vzniká pouto osudové lásky.

 

Zde příběh začíná a od tohoto momentu se odvíjejí všechny peripetie… Na jedné straně se prostřednictvím Adamovy rodiny setkáme se světem bohatých a úspěšných. Rod vlastní prosperující firmu na prodej skla, která zdárně navázala na mnohaletou tradici. Tvrdou rukou jí vládne otec, který se ze skromných začátků vlastní pílí vypracoval až na mezinárodně respektovaného businessmana. S vedením mu pomáhá nejstarší dcera Andrea, která se chystá firmu po otci převzít. Když se ze studií v zahraničí vrátí její mladší bratr Adam a otec jej postaví v hierarchii podniku na její úroveň, ambiciózní Andrea to nese velmi těžce.

 

Začíná kolotoč intrik a podezírání. Eva naopak pochází ze skromných poměrů, žije sama s maminkou, která vzpomíná na minulé časy a v současném světě se příliš neorientuje. Eva je milá a empatická dívka a v Adamovi nachází dlouho hledanou lásku. Rozdílnost prostředí, z nichž pocházejí, a zejména „rodinná pouta“ jim ale do cesty postaví mnoho překážek, takže si divák bude neustále klást otázku: Vydrží jejich vztah?

 

Zajímavosti:
Jan Kačer šel do seriálu s tím, že jeho postavu nechají tvůrci po čase zemřít. Tvůrci to vyřešili tak, že ho nechali upadnou do kómatu. Seriál byl ale natolik úspěšný, že Jan Kačer požádal o návrat.

Pro bývalou dětskou hvězdu Žanetu Fuchsovou znamenalo účinkování v seriálu návrat před kameru po šestnácti letech.

Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Farmar hleda ženu - logo bile srdce Foto:
08:45 10:15
48%
DNES V TVTitanic Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
00.30
DNES V TVNoc na Karlštejně Foto:
20.15
DNES V TVDům naruby Foto:
22.00
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
00.20
DNES V TVStrážci pokladu Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.10
DNES V TVExpedice Darwinovo pohoří Foto:
20.00
DNES V TVFrank z džungle Foto:
22.10

reklama