Sasha Alexander si zahrála  Dawsonově světě Foto:
Hvězda Rizzoli & Isles se líbala se seriálovým Dawsonem a fanynky šílely!

Atraktivní Sashu Alexander jste mohli vidět nejen v seriálu Rizzoli & Isles, který můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15. Sasha si zahrála před (skoro) dvaceti lety v jednom úspěšném teenage seriálu Dawsonův svět a s fanynkami si dost užila.

17.05.2017
Rizzoli a Isles - Maura v práci Foto:
Rizzoli & Isles: Maura se ukázala bez make-upu v pět ráno!

Extra vážně se zřejmě nebere představitelka Maury Isles Sasha Alexander. Fanouškům tak nedávno na svém instagramovém účtu přichystala jedno překvapení. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

10.05.2017
Končí druhá řada Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně Foto:
Seriálová Maura má za sebou pohnutý osud, víte to?

Mauru Isles znáte jako diváci Primy LOVE už několik let. Víte ale, co všechno už má tato samostatná žena za sebou? Život ji příliš nešetřil...

26.04.2017
Angie Harmon a její modelingová kariéra v 90. letech Foto:
Poznali byste na modelingových prknech představitelku vyšetřovatelky Jane Rizzoli?

O modelingové historii brunetky Angie Harmon, kterou dobře znáte ze seriálu Rizzoli & Isles, jsme už psali. Teď jsme si posvítili na její modelingové fotky, kde uvidíte mladičkou budoucí televizní herečku.

19.04.2017
Rizzoli a Isles - přátelství  - Obrázek 9 Foto:
Ve dvanácti jsem vypadala na osmnáct, říká o své modelingové kariéře představitelka Jane Rizzoli

Jistě jste si všimli, že vyšetřovatelka Rizzoli shodou okolností oplývá postavou 90–60–90. Není to náhoda, Angie Harmon byla v devadesátých letech úspěšnou topmodelkou. Jak na divoká devadesátá vzpomíná sama herečka?

12.04.2017
Rizzoli a Isles - přátelství  - Obrázek 11 Foto:
Za úspěchem Rizzoli & Isles stojí spojení dvou žen, tvrdí Sasha Alexander

Jak jsme vás minulý rok informovali, úspěšný krimiseriál Rizzoli & Isles v roce 2016 dotočil poslední díly. Představitelka Maury se o úspěchu seriálu a cesty jejího charakteru rozpovídala.

29.03.2017
Nebo sexy klasiku? Foto:
Kdo byl nejvtipnější na natáčení Rizzoli & Isles?

"Natáčecí plac je jako váš domov, musíte se tam cítit příjemně," říká herečka Angie Harmon, která v seriálu hrála vyšetřovatelku Jane Rizzoli. Kdo byl na place ten nejzábavnější člen a co je nejdůležitější během natáčení?

22.03.2017
Rizzoli a Isles - přátelství  - Obrázek 8 Foto:
Jedna z vyšetřovatelské dvojice Rizzoli & Isles čelí vyhoření!

Zločin, který se odehrál přímo na ulici, tentokrát musí vyřešit Jane Rizzoli a Maura Isles. Brilantní patoložka Maura však má všeho už nad hlavu… A její tělo začne stávkovat! Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima LOVE.

15.03.2017
Rizzoli a Isles - přátelství  - Obrázek 13 Foto:
Jak vypadala malá Sasha Alexander z Rizzoli & Isles?

Rozkošnou momentkou pobavila fanoušky představitelka Maury Isles. Herečka Sasha Alexander vyrazila proti proudu času a zároveň vzdala hold jedné z nej žen svého života!

08.03.2017
Rizzoli a Isles - Angie Harmon Foto:
6 věcí, které o ní nevíte, prozrazuje sama hvězda Rizzoli & Isles

Angie Harmon můžete pravidelně sledovat v americké krimi Rizzoli & Isles. Hvězda seriálu na sebe do časopisu US Weekly prozradila několik osobních věcí, o kterých nemůžou tušit ani ti nejzarytější fanoušci. Tak se na to podíváme.

01.03.2017

Videoarchiv
Všechna videa

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016