neohroŽENY

Články

NeohroŽENY: Tamuna s kamerou Foto:
NeohroŽENY jdou do finále - 12. díl

Dnes večer se můžete těšit na poslední díl neohroŽEN. Lenka se vydá do rodné Opavy a dostane zajímavou pracovní nabídku. Agáta vyrazí na nákup kočárku. Chce nám snad něco naznačit?

26.11.2012
NeohroŽENY: Nela s kamerou Foto:
NeohroŽENY: VIP milionářka Nela - 11. díl

Nela dostala svou pohádkovou výhru z Hotelu Paradise a stala se z ní milionářka. Výhru oslaví se svými přáteli a rodinou. Co si za peníze pořídí? Kromě oslav se připravuje na natáčení VIP PROSTŘENO!, ve kterém ji také tento týden uvidíte na Prima family.

19.11.2012
NeohroŽENY: Lenka Kořínková s kamerou Foto:
NeohroŽENY: Lituje Lenka návratu? - 10. díl

Lenka Kořínková je zpět v Praze a prozradí, proč se vlastně vrátila z Austrálie do tehdejšího Československa. Lituje toho? Udělala by něco jinak? Agáta nás vezme na poradu s TOP STAR magazínem a Nela prozradí, co udělá s milionem, který vyhrála v soutěži Hotel Paradise.

09.11.2012
NeohroŽENY: Nela s kamerou Foto:
NeohroŽENY: Nelina nová ňadra - 9. díl

Nela má nová ňadra! Jak je s nimi spokojená a budou se líbit i vám? Agáta zaměstná svoji kamarádku Dominiku Mesárošovou – podaří se jí přebalit a převléct Kryšpína?

02.11.2012
Všechny články

Videoarchiv
Všechna videa

O pořadu

Slavné i obyčejné ženy, které se nikdy neviděly. Každá vypráví svůj příběh a společně vytvářejí unikátní televizní dokument s názvem NeohroŽENY. Uvidíte opravdový život, jak jste ho v televizi ještě nikdy neviděli. Maximálně otevřené zpovědi, nefalšované emoce a drama všedního života. …

Více o pořadu

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016