Někdo se dívá (3)

Někdo se dívá Foto:

Inteligentní a okouzlující Rodrigo se po letech vrací do životů svých přátel. Studium medicíny ale nebylo to jediné, co je drželo pohromadě. Spojuje je totiž zločin… Americký kriminální seriál (2010). Hrají D. Garcíová, Ch. Meier, R. Amaya a další

Na benefičním večírku najde Matilda pořadatelku Marii Gracii mrtvou v akváriu. Všichni jsou zděšeni.

Rodrigo vyzná Piedad lásku. Piedad si stále pamatuje, jak jí Rodrigo ubližoval a je z toho zmatená.

María Gracia má na hrudi stejnou řeznou zašitou ránu jako dvě předchozí oběti. Zřejmě se jedná o sériového vraha. Komisařka musí všechny vyslechnout. Mauricio Ossos ihned informuje veřejnost. Policisté přijdou i na kliniku plastické chirurgie. Piedad poví Benjamínovi, o tom, jak ho viděla líbat se s Marií Gracii, nakonec se domluví, že to nikomu nepoví. Matilde je stále v šoku, před očima se jí objevuje mrtvá María Gracia, nepřijde ani do práce. Novinář jde k Matildě a chce zjistit, co viděla.

Komisařka předvolá Rodriga, je jediný z hostů, kdo má záznam v rejstříku trestů. Nakonec ho pustí, ale nechá si o něm vše zjistit. V autě se Julián pustí do Rodriga, není to poprvé, co se stal podezřelým z vraždy. Piedad se ho zastane, i když z něho má strach, tak k němu stále něco cítí. Benjamín si myslí, že Julián žárlí.

Večer přijde Julián k Matildě, chce ji chránit, utěšuje ji a nakonec se spolu vyspí. V noci má Matilda noční můry. Všichni ve městě jsou vyděšeni, vrah si vybírá krásné mladé ženy z vyšší společnosti.

Lucy, nová masérka na klinice, stále svádí Pedra Pabla a chce ho masírovat. On je z toho v rozpacích a snaží se jí vyhýbat. Jednou se nechá masírovat. Lucy ho navnadí a pak ho začne líbat po celém těle a nakonec ho uspokojí pusou.

Rodrigo stále řeší jeho vztah k Piedad, chce s ní znovu začít chodit. Piedad ho v hloubce miluje, ale má z něho strach. Rodrigo a Camila jsou na návštěvě u Juliána a Tatiany. Julián veze Camilu domů a opravdu to mezi nimi jiskří. Camilu u domu někdo sleduje. Mauricio se stále zapojuje do řešení vražd a vše konzultuje s komisařkou Evou Zanettiovou. Rodrigo přijde k Piedad domů. Piedad se nejdříve poleká, ale pak se začnou vášnivě líbat.

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (10)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
54%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016