Marie Antoinetta

Marie Antoinetta Foto:

Články

Film Sofie Copolly získal za kostýmy Oscara Foto:
Kostymérka získala za 66 šatů Marie Antoinetty Oscara!

Sofia Coppola, dcera slavného režiséra, se na filmovém vrcholu ocitla už dávno. Její filmy (Smrt krásných panen, Ztraceno v překladu) jsou natočeny z ženského pohledu. A móda u ní hraje nemalou roli... Příběh Marii Antoinetty uvidíte v neděli na Love ve 20.15!

05.12.2015
Marie Antoinetta a její dámy Foto:
Z království na popraviště. Dramatická cesta Marie Antoinetty už v neděli

Lebku v kontejneru najdou tentokrát Sběratelé kostí Kůstka a Booth. A musí nejen objevit zbytek těla, ale i zjistit, komu pozůstatky patří. Než to zjistíte s nimi, připomeňte si jednu z nejslavnějších královen, kterou dějinný zvrat připravil o postavení i hlavu – Marii Antoinettu.

05.12.2015
Jamie Dornan Foto:
Tady ho nepoznáte. Podívejte se na úplně první roli Pana Greye!

V padesáti odstínech šedi se ukázal jako nekompromisní milardář, který svádí boj nejen v byznysu. V neděli na Prima Love můžete vidět představitele Christiana Greye v jeho úplně první filmové roli. A garantujeme vám, že ho díky stydlivému pohledu vykuleného třiadvacátníka ani nepoznáte!

04.12.2015
Všechny články

Videoarchiv
Všechna videa

O pořadu

Ve čtrnácti letech přijíždí mladičká Marie Antoinetta, dcera rakouské císařovny Marie Terezie, do Francie, aby se stala manželkou dauphina a později krále Ludvíka XVI. V nepřátelském prostředí si sice získá srdce několika přátel, její osud ale neodvratně spěje ke katastrofě... Americký historický film (2006). Hrají K. Dunstová, R. Byrneová, J. Schwartzman a další. Režie S. Coppolová

Více o pořadu

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016