Láska je láska III (9)

Láska je láska - The L Word Foto:

Bette ani v klášteře nenachází klid. Tina pozná nového muže a hned se s ním vyspí. Carmen oznámí rodině, že chodí s Shane a následuje bouřlivá reakce… Americko-kanadský seriál (2006). Hrají J. Bealsová, L. Hollomanová, M. Kirshnerová a další

Večírek na podporu Moiřiny operace k přeměně na muže Maxe je vydařený a všichni se dobře baví, ale Maxe rozzuří pohled na Jenny tančící s jiným mužem. Z večírku je několik tisíc dolarů, což stačí na polovinu operace, a Max se rozčílí, že je to málo. Jenny se nelíbí Maxovo chování, což mu řekne, neboť se jeho osobnost mění k horšímu.

Tina šla na plavání s Angelikou, kde se poznala s Henrym a jeho synem. Henry se Tině hned zalíbil a další den spolu tráví na pláži, přičemž Henry se synem zůstanou i přes noc.

Helena je u Dylan v pracovně a Dylan nahrává Helenu. Helena se dožaduje sexu, jinak se nebude bavit o projektu, což nemyslí vážně, a Dylan vše nahrává. Když Helena odejde, vyjde ze svého pokoje Danny, o němž Dylan tvrdila, že je mimo město, a ptá se Daylan, zda se vše vydařilo. Další den obdrží Helena předvolání k výslechu ohledně sexuálního obtěžování Dylan Morelandové.

Shane s Carmen byly na rodinné večeři a Crmenina matka se snažila seznámit Shane s mladíkem z jejich rodiny. Carmen dohazování ze strany matky neunesla a řekla matce, že Shane je její partnerka. Matka obě vyhodila z domu a doma se Shane s Carmen hádají, což přeruší volání Alice.

Zatímco si Tina užívá sexu s Henrym, Bette je zoufalá uprostřed ticha a nechává vzkaz Angelice na záznamníku o tom, jak se jí stýská, i o svém zoufalství.

Alice se na večírku seznámila s Chandrou, která ji pozvala na večeři, a Dana chce, aby na rande šla. Alice večeři ani nedojí, neboť ji Dana volá, protože je jí špatně, a Alice spěchá k Daně, které hned zavolá sanitku a jede s ní do nemocnice.

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Svatby v Benátkách Foto:
07:25 08:45
42%
DNES V TVHra o dítě Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.15
DNES V TVSvatá čtveřice Foto:
20.15
DNES V TVNapospas osudu Foto:
22.05
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
20.15
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
21.10
DNES V TVVikingská princezna Foto:
20.00
DNES V TVZánik civilizace Foto:
22.05

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016