Láska je láska III (9)

Láska je láska - The L Word Foto:

Bette ani v klášteře nenachází klid. Tina pozná nového muže a hned se s ním vyspí. Carmen oznámí rodině, že chodí s Shane a následuje bouřlivá reakce… Americko-kanadský seriál (2006). Hrají J. Bealsová, L. Hollomanová, M. Kirshnerová a další

Večírek na podporu Moiřiny operace k přeměně na muže Maxe je vydařený a všichni se dobře baví, ale Maxe rozzuří pohled na Jenny tančící s jiným mužem. Z večírku je několik tisíc dolarů, což stačí na polovinu operace, a Max se rozčílí, že je to málo. Jenny se nelíbí Maxovo chování, což mu řekne, neboť se jeho osobnost mění k horšímu.

Tina šla na plavání s Angelikou, kde se poznala s Henrym a jeho synem. Henry se Tině hned zalíbil a další den spolu tráví na pláži, přičemž Henry se synem zůstanou i přes noc.

Helena je u Dylan v pracovně a Dylan nahrává Helenu. Helena se dožaduje sexu, jinak se nebude bavit o projektu, což nemyslí vážně, a Dylan vše nahrává. Když Helena odejde, vyjde ze svého pokoje Danny, o němž Dylan tvrdila, že je mimo město, a ptá se Daylan, zda se vše vydařilo. Další den obdrží Helena předvolání k výslechu ohledně sexuálního obtěžování Dylan Morelandové.

Shane s Carmen byly na rodinné večeři a Crmenina matka se snažila seznámit Shane s mladíkem z jejich rodiny. Carmen dohazování ze strany matky neunesla a řekla matce, že Shane je její partnerka. Matka obě vyhodila z domu a doma se Shane s Carmen hádají, což přeruší volání Alice.

Zatímco si Tina užívá sexu s Henrym, Bette je zoufalá uprostřed ticha a nechává vzkaz Angelice na záznamníku o tom, jak se jí stýská, i o svém zoufalství.

Alice se na večírku seznámila s Chandrou, která ji pozvala na večeři, a Dana chce, aby na rande šla. Alice večeři ani nedojí, neboť ji Dana volá, protože je jí špatně, a Alice spěchá k Daně, které hned zavolá sanitku a jede s ní do nemocnice.

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Osudová ztráta Foto:
20:15 22:40
93%
DNES V TVOsudová ztráta Foto:
20.15
DNES V TVVražedné Miami Foto:
22.40
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVNebezpečný mstitel Foto:
22.20
DNES V TVPoslední Mohykán Foto:
20.15
DNES V TVMůj soused zabiják Foto:
20.00
DNES V TVZapomenutá kletba Foto:
22.10
DNES V TVŽivot ve vzduchu Foto:
20.00
DNES V TVJedinečná zvířata Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016