Jak jsem poznal vaši matku

Jak jsem poznal vaši matku Foto:

Články

Jason-Segel ve filmu Kopačky Foto:
Jak to má hvězda seriálu Jak jsem poznal vaši matku s nahotou? Bez problémů!

Jsou herci, kterým pobíhání po place jak je pánbůh stvořil, fakt nevadí. A pak ti, kteří nahotu před kamerou fakt nemusí. Ke kterým patří Jason Segel, představitel Marshalla v seriálu Jak jsem poznal vaši matku?

08.01.2016
PNH - Vánoce 2 Foto:
Silvestra si užijte s Barneym!

Neil Patrick Harris rozhodně nepatří k lidem, kterým prosinec v kalendáři dělá vrásky na čele. Naopak. Svátky i konec roku si užívá. I tentokrát přitom nechal své fandy nahlédnout v podstatě až do “obýváku”.

31.12.2015
Britney Spears a "Barney" jako slušňák Foto:
J.Lo i zamilovaná Britney. Které hvězdy hostovaly v HIMYM?

Tenhle seriál byl prostě fenomenální. A není divu, že krom ústřední slavné pětice si v něm s chutí zahrála i řada dalších slavných tváří. Připomeňte si nej dámy, které v něm kratší či delší dobu hostovaly!

18.12.2015
Den díkůvzdání Foto:
Poznejte druhou největší vášeň představitele Barneyho z Jak jsem poznal vaši matku

Neil Patrick Harris rozhodně nepatří k hvězdám, pro které by bylo jídlo sprosté slovo. Naopak. Ač to na něm není vidět, dobrou večeři si dá zřejmě velice rád. A neopomene dělat chutě ani svým fanouškům.

03.12.2015
Všechny články

Videoarchiv
Všechna videa

O pořadu

Lily potkává ve vlaku do Farhamptonu matku. Marshall je vypovězen z letadla do New Yorku. Ted se chystá předat Robin osobní dar a Robin s Barneym zjišťují, že jsou možná příbuzní… Americký sitcom (2013). Hrají J. Radnor, J. Segel, C. Smuldersová, N. P. Harris, A. Hanniganová a další

Více o pořadu

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016