Chirurgové

Chirurgové - reprezent Foto:

Články

Chirurgové - Obrázek 8 Foto:
7 věcí, které nevíte o seriálu Chirurgové

Chirurgové momentálně prožívají jeden z nejhorších momentů svého života. Dr. Shepherd zemřel. Jeden z nejúspěšnějších seriálu v Americe se nachází na rozcestí a je čas připomenout fakta, o kterých jste možná ani nevěděli.

09.01.2017
Chirurgové - Shonda Rhimes  Foto:
Autorka Chirurgů shodila kila a má šmrnc jak hrom!

Shonda Rhimes je známá tím, že svým postavám dává zabrat. Nadaná autorka je nicméně tvrdá i na sebe a nedávno tak prošla velkou životní proměnou. Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.20 na Primě LOVE.

03.12.2016
Chirurgové - Meredith  Foto:
Chirurgové: Na Meredith se řítí pohroma v manželství!

Přírodní katastrofa se tentokrát dovalí do Seattlu. A v troskách je možná i osobní život Meredith Grey. Připravte si kapesníky na další emo nálož, kterou přináší oblíbený seriál. Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22:25 na Primě LOVE.

26.11.2016
Chirurgové - Dr. Herman  Foto:
Srdceryvný díl Chirurgů: Dr. Hermanová bude bojovat o život!

Pořádný nával emocí přinese nedělní díl Chirurgů. Připravte si kapesníky. Tohle bude emoční zabíračka. Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.20 na Primě LOVE.

19.11.2016
Všechny články

Videoarchiv
Všechna videa

O pořadu

Zpečetit svůj osud Během bouře dojde k havárii autobusu. Situace se dá zvládnout jen s největším vypětím sil. Meredith rodí a bojuje o život. V extrémní situaci jsou chirurgové vystaveni zásadním životním zkouškám… Další řada oblíbeného seriálu z lékařského prostředí (2014). Hrají S. Ohová, E. Pompeová, J. Chambers a další

Více o pořadu

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016