Ano, šéfe s Gordonem Ramsaym

Články

Ano, šéfe! S Gordonem Ramsey v restauraci Foto:
6 jídel, která vaří světový šéfkuchař Gordon Ramsey. Zvládnete je i vy!

Gordon Ramsey, skandální šéfkuchař a hvězda televizního byznysu. Jeho pořad Ano, šéfe s Gordonem Ramseym cestuje po Anglii a Americe, aby poukázal na největší chyby majitelů restaurací. Ale Gordon se drží svého kopyta dál. Co by vám uvařil?

19.08.2016
Gordon Ramsey skončil v nemocnici kvůli achilovce Foto:
Nejslavnější šéfkuchař na světě skončil v nemocnici!

Nejslavnější séfkuchař na světě, kterého sledují miliony diváků po celém světě v pořadech, jako je Ano, šéfe s Gordonem Ramseym, překvapil fanoušky na sociální síti fotografií z nemocnice. Kuchař Gordon Ramsey musel hodně rychle na operaci. Co se stalo?

03.06.2016
Netvor - Vanessa Hudgens Foto:
V remaku Netvor uvidíte Vanessu Hudgens a seriálového Barneyho!

Romantické drama Netvor navazuje na klasiku Kráska a zvíře. V moderním remaku se podíváme na zoubek frajírka ze střední, který je zakletý svou ženskou obětí. Do roka a do dne musí najít dívku, která by ho milovala takového, jaký je uvnitř.

28.05.2016
Gordon Ramsey - mini dvojník Foto:
Nejslavnější kuchař Gordon Ramsey má mini dvojníka! Televizní hvězda dokonce odepsala i jeho matce

Gordone, nebyl si náhodou ve Walesu před deseti měsíci, ptá se humorně britská matka na sociálních sítích slavného kuchaře Gordona Ramseyho. Její syn se totiž nápadně podobá známému britskému cholerikovi, který umí udělat v kuchyni pořádné peklo.

27.05.2016
Všechny články

Videoarchiv
Všechna videa

O pořadu

Světoznámý šéfkuchař Gordon Ramsay ve snaze pozvednout místní gastronomii radí způsobem sobě vlastním majitelům restaurací, v čem dělají chyby a čím by naopak nalákali víc zákazníků… Britská reality show (2007)

Více o pořadu

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016