Amina s Vikou se zase poperou. Tentokrát ale úplně nesmyslně

Holky si zase vjely do vlasů Foto: Holky si zase vjely do vlasůFoto: All

Nebo možná ne tak úplně nesmyslně. Důvodem jejich sváru je Val. Vice se nelíbí, že se chová přátelsky ke všem dívkám ve vile, a zejména k Amině. Ta jeho náklonnosti samozřejmě ráda využije.

Včerejší večírek mimo vilu opět ukázal, že alkohol je v rukou nadšeného konzumenta nebezpečná věc. Val dal sice najevo svou lásku Vice, zato Žeňa se vůbec nerozpakoval a urazil přede všemi Aminu. Tak pak odešla sama spát do věže.

Ani ráno není lepší nálada. Žeňa se hned u snídaně rozhodne pozlobit Aminu, ta se mu na jeho řeči samozřejmě chytí a okamžitě se jako vždy naštve.

Val vyráží hned z rána řešit svoji vízovou povinnost, Vika proto stráví den sama. Ale ani ona, ani všichni ostatní nestráví den ve vile. Vyrazí na pláž, kde se královsky pobaví – nejprve se řádně upraví, aby byli filmovým hrdinům podobní, a pak pro ostatní představí malou scénku. Těšte se na Freddieho Kruegera, Batmana i Kočičí ženu.

Ještě že si odpoledne všichni užijí. Pak je bude totiž čekat klasicky ostrá a otevřená zpovědnice. Tentokrát otevřenější a útočnější než kdy dřív! Navíc připravila živnou půdu pro jednu hodně sexy hru. A také hádku, která následovala:

 

A to není zdaleka všechno. Káťa bude mít už zase problém se svým partnerem, kterým je momentálně Kirill. Sledujte 19. epizodu!

Líbí se vám tento článek?

Diskuze