NEW LOOK má jedinečné studio. Najděte své nové já!

Dívejte se. Začínáme už v sobotu na Prima LOVE! Foto: Dívejte se. Začínáme už v sobotu na Prima LOVE!Foto: Hair studio Honza Kořínek

Pořad NEW LOOK, který už od září diváci uvidí na obrazovce Prima LOVE, se stěhuje to televizního studia. Poprvé se divákům představí už tuto sobotu v 17.20.

Až doposud moderátorka natáčela v pražských ulicích. „Se změnou televizní stanice přichází přirozeně i posun v dramaturgii pořadu, nicméně hlavní myšlenka změny image divačky zůstává,“ vysvětluje Honza Kořínek, majitel společnosti, která pořad vyrábí a FTV Prima dodává.

Moderátorkou pořadu je i nadále Eva Decastelo, která se na další sérii pořadu už moc těší. „NEW LOOK mě baví, jsem moc ráda, že můžu být u toho. A upřímně, ani jsem na začátku spolupráce nevěřila, že mne to tolik pohltí,“ říká Eva Decastelo. Tu nově v pořadu doplní i dvě reportérky z řad známých tváří. „Já jsem moc ráda, že v týmu máme posily. Bára Mottlová i Daniela Révai jsou hrozně šikovné a skvělé holky,“ dodává s úsměvem.

Chcete vidět, jak vypadá nové studio NEW LOOK? Podívejte se:

Pořad NEW LOOK bude dvakrát tak delší, než byli diváci doposud zvyklí, a dočká se mnoha dalších úprav. „Můžeme slíbit nové rubriky, pravidelné pohledy do života slavných – a podíváme se na jejich životní styl. Rozhodli jsme se ale představovat i návrháře a designéry,“ prozrazuje Honza Kořínek. Základní tým profesionálů ale zůstává stejný a to ve složení kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Alžběta Pěkná.

A tady je celý realizační tým pořadu:

A koho uvidíte v prvním dílu:

Článek

Lucie projde v pořadu NEW LOOK radikální změnou Foto:

Může být žena krásná i s jizvou na obličeji? To ukáže pořad NEW LOOK

Už tuto sobotu 5. září v 17.20 startuje na Prima LOVE nový pořad NEW LOOK, v němž každá žena najde svou krásu díky týmu plnému profesionálů v čele s moderátorkou Evou...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben I (1)
Big Ben, seriál Foto:
15:45 17:45
6%
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016