Lenka v pořadu NEW LOOK: Je mladá a krásná, přesto touží po změně

Televizní pořad NEW LOOK hledá nové já pro ženy různých věkových kategorií. Tentokrát bude měnit Lenku Šnorbertovou, dlouhovlasou přírodní zrzku, která je i v očích odborníků krásná. Její změna tak bude hodně náročná.

Možná si řeknete, že Lenka je pěkná a žádnou změnu nepotřebuje, jenže ona to cítí jinak. Je jí 27 let a chtěla by vypadat jinak a také působit starším dojmem. „Pracuji v bance a často jednám s klienty, jsem pořád stejná. Ráda bych zažila, jaké to je být jiná. Často jsem zkoušela se změnit, ale vždy to dopadlo špatně. Vyhodila jsem peníze za návštěvu kadeřnictví a téměř nikdy jsem nebyla spokojená,“ vysvětluje svou účast Lenka.

Opět uvidíte hvězdný tým ve složení: kadeřnické eso Honza Kořínek, královna make-upu Klaudie Havlová a krotitelka špatného vkusu Bětka Pěkná. Tentokrát je čeká opravdu velká výzva a nelehký úkol. „Lenka je krásná, ale dovedu pochopit její touhy. Snad se nám podaří jí ukázat i jinou variantu jejího nového já,“ říká Honza Kořínek.

Proměna Lenky Šnorbertové se prý zařadí mezi ty výraznější a extravagantní. „Společně s ostatními jsme se shodli, že Lence ukážeme, jak může vypadat, když není zrovna v práci. Já na Lence ukážu nejaktuálnější trend v probarvování vlasů, prozradím, že její zrz zcela nezmizí, ale spíše ji ještě podpoříme,“ naznačuje kadeřník Honza Kořínek.

Jak tato proměna dopadla, uvidíte už tuto sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.20!

Sledujte nás i na Facebooku.

 

 

Podívejte se i na další proměny:

 

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Článek

Jak tým proměnil paní Ivanu? Foto:

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

Článek

Jak tým proměnil paní Moniku? Foto:

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Monika z Jihlavy, která by ráda ukázala svému manželovi, že má doma pořád krásnou a...

Článek

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala Foto:

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jak tým odborníků proměnil paní Lucii Lahodnou z Prahy, která až do poslední chvíle...

 

 

 


 


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Přístav Foto:
17:20 18:40
35%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016