Uklízet, nebo si nechat uklidit?

Úklid - ilustrační foto 2 Foto: Úklid - ilustrační foto 2Foto: All

Tohle téma není jen čistě dámské. Co si budeme nalhávat. Ne všichni muži mají doma partnerku, která by jim uklidila a navařila, a ne všechny ženy jedou v pradávném stereotypu – žena pečovatelka. Kdybyste měli být upřímní – kdo z nás rád a dobrovolně uklízí?

Z práce přijdete večer a energie na úklid vám už prostě nezbývá. Kdo má rodinu, je rád, že obstará děti, připraví jim jídlo, umyje po nich nádobí (nebo ti šťastnější dají ušpiněné talířky s vypětím sil do myčky). A kdo rodinu nemá, vyčerpá se v práci a místo drhnutí podlahy raději zajde někam s přáteli. 

Jednoho dne jsem přišla domů a řekla DOST! Objednám si paní na úklid. Přivedla mě na to sousedka, která s ní má dobré zkušenosti. Paní vytře celý byt, umyje záchod a koupelnu, pokud je ve dřezu špinavé nádobí, tak ho i umyje, všude utře prach… Vy se pak po náročném dni vracíte do čistotou vonícího bytu a můžete se věnovat rodině nebo sami sobě…

A co vy? Jaké máte zkušenosti? Zvládáte péči o domácnost sami? Využili jste někdy služeb paní na úklid? Nebo máte šikovného partnera, kterému nevadí zapojit se s vámi do domácích prací? Podělte se o vaše názory v diskusi pod článkem.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Julie Lescautová I Foto:
09:55 11:55
0%
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVSupernova Foto:
22.05
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016