Ranní boj s časem

Ranní vstávání - ilustrační foto Foto: Ranní vstávání - ilustrační fotoFoto: All

Je tu další všední den. Zvoní budík a musíte vstávat. Co si ale vzít na sebe? Stihnete se vůbec nasnídat, namalovat? Začíná ranní boj s časem.

Každý den zažíváme svůj ranní souboj s časem. Buďto si déle pospíme a čas na „holčičí údržbu“ se zkrátí, nebo vstaneme o hodinu a půl dřív a budeme ještě rozespalé lovit ten správný outfit ve skříni, poslepu si namalujeme krásnější obličej a stihneme se i nasnídat.

Nevím, jak to mají ostatní, ale brzké vstávání mezi moje koníčky nepatří. Když jdu spát brzy večer, probouzím se s hrůzou někdy ve čtyři ráno a v sedm přichází druhé kolo vstávání, odkládání budíku po deseti minutách a pak už zbude jen půlhodina času na oblékání, mytí… a už zase nestíhám. Když jdu spát jako obvykle – kolem půlnoci, nad ránem se neprobudím, ale ani tak se mi v sedm ani v půl osmé vstávat nechce a čas opět vyhrává…

Co vy a vaše ráno? Stíháte se vůbec nasnídat, zkulturnit, obléknout podle vašich představ? Podělte se s ostatními o svoje zkušenosti, ale hlavně o tipy na to, jak ranní souboj s časem vyhrát!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce - nový Foto:
00:05 02:15
8%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVDruhá šance Foto:
20.15
DNES V TVKde hnízdí smrt Foto:
22.45
DNES V TVDruhá šance Foto:
20.15
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016