:-D 18.07.2012 08:57 (sgargamel)

Nuda v BRNĚ CO :-))

NELA STEJNĚ NIKDY ŠŤASTNÁ NEBUDE 8 14.07.2012 11:02 (Anonymous)

Samozřejmě na výsledku soutěže nic touto diskusí nezměníme, i když byl zmanipulovaný.
Nelu výhra vůbec nemůže těšit, protože ji nezískala hlasy od diváků, to jí musí být jasné, jestli v sobě najde aspoň trošku soudnosti. Jenže ten milion není všechno, žít bez lásky, bez přátel, bez přízně blízkých je hodně těžké a penězi se to vyvážit nedá. Rozhodně ne milionem, za který si nepořídí ani pořádný byt.

ale 14.07.2012 14:13 (dr.Kapšourková, pravděpobudoucí zubní lékařka Nely Slovákové)

zuby si nechat spravit může, když si je tak dlouho nečistila.

Jí je asi určitě jedno co si 14.07.2012 17:45 (Anonymous94)

Jí je asi určitě jedno co si o tom myslíme, to je takový povrchní, studený, arogantní čumák, že o férovosti asi nic neví. To, že to je zmanipulované ona nikdy nepřipustí, vždyť má přece "ve všem pravdu".

nechápu vaše nevkusné až 15.07.2012 19:44 (San)

nechápu vaše nevkusné až trapné poznámky. Nikdo z Vás v HP nebyl a nebojoval, tak nevím, jak vůbec můžete takhle napadat Nelu. Jestli je výhra zmanipulovaná nebo ne nikdo z Vás neví. Mluví z Vás jen závist a tato debata by vznikla i v případě, že by to vyhrál kdokoli jiný. Podle mě vyhrála právem a to tím, že to není trapka, která by se usmívala na lidi a za zády by je chtěla podělat, ke všem byla vždy upřímná i s tím, že tím phrožovala sama sebe.

Pro San 17.07.2012 16:51 (Anonymous)

Nelo, nech toho! :D

Nelu teď nenávidí půl 18.07.2012 10:10 (Miskakllborn)

Nelu teď nenávidí půl republiky, druhou nezajímá, gratulace Nely, udav se!

Nela 18.07.2012 10:53 (Viv)

Naprosto souhlasím a jsem moc ráda,že nemám v okolí tak strašného člověka.Věčně nafrněná,plná nesnášenlivosti,sebestředná,zlá a mající neustále pravdu.A peníze jí opravdu nenahradí dobré přátele,nebo partnera.To by se musela umět naučit myslet taky na druhé a ne jen na sebe.

Kdo by Nele zavidel??co je v 20.07.2012 10:49 (Anonymous)

Kdo by Nele zavidel??co je v dnesni dobe milion???

Souhlasím se San :) já osobně 28.07.2012 11:33 (Anonymous)

Souhlasím se San :) já osobně si nedokážu ani představit, jak muselo být těžké být v HP pod neustálým dohledem kamer a každých 14 dní bojovat o to, abych tam zůstala. Takže si ty závistivé kecy nechte pro sebe!
A Nelka to vyhrála JEN SVOU UPŘÍMNOSTÍ a tím, že se nebála ani kamarádce říct do očí pravdu a to, co si myslí. To podle mě lidi ocenili, protože upřímných lidí je teď málo.

Vlastně je úplně jedno, kdo 0 14.07.2012 01:16 (Anonymous)

Vlastně je úplně jedno, kdo sbalil prachy. Celá show byla o ničem, nuda, nic zajimaveho, žádná akce ( v nějakém sestřihu bylo potapeniv mori - skvělý napad pro akci, proc se nedotáhl????). A finále.... ta slečna v nevkusnych šatech.... a paní Martina ... opravdu GRAND FINALE:-(((( Dentisto, doufam,ze s tímhle nemáš nic společného,

Bude ještě hotel paradise..?? 0 13.07.2012 17:35 (Anonymous)

Bude ještě hotel paradise..?? Nebo už to úplně zkončilo ..?!

lidi vzpamatujte se!!!!! 3 13.07.2012 13:16 (Anonymous)

Lidi vzpamatujte se !!!!!Proboha tak to vyhrála Nela.I kdyby to vyhrál SVATÝ PETR,tak se nic nezmění .To co tady někteři píšete je hnus !!!Já to mám úplně na háku,kdo to vyhrál.Výhru si zaslouží úplně všichni,kteří tam do té šou šly,ale bohužel výhra je jen jedná!!!!Nevím,ale vůbec si neumím představit,jak bych se před kamerama chovala já.Tak přestante druhé odsuzovat a podívejte se všichni samy na sebe!!!!!BYLY BY JSTE SNAD LEPŠÍ????????

To co tu lidé píší není 14.07.2012 16:02 (Anonymous)

To co tu lidé píší není hnus,je to jen oprávněná reakce na to,co se dělo ohledně této soutěže,to byl hnus.Je dobře,že lidem to není jedno.

Anonymous - 16.02 14.07.2012 17:46 (Anonymous94)

Souhlasím

souhlas, ty se vzpamatuj, 18.07.2012 10:09 (Anonymous)

souhlas, ty se vzpamatuj, hnus je podvod na lidi

Měla by ses stydět 4 12.07.2012 15:10 (Anonymous)

Nelo, já na tvém místě chodím kanálama, nedokázala bych se podívat lidem do očí.Vyhrát podvodem umí každý b....
Doufám že prima vydělala aspoň dost peněz když ji to stálo za tu ostudu.

Tohle je skutečně tak hloupé! 12.07.2012 17:34 (Saaaara)

Tohle je skutečně tak hloupé!

Ježiš takk jí nechte v klidu 12.07.2012 20:07 (J....)

Ježiš takk jí nechte v klidu být proboha.. vy byste kvůli penězům udělali taky cokoliv, tak se z toho .....!!!!!

pro J.... 14.07.2012 11:05 (Anonymous)

Mluv za sebe, nemáš pravdu, že by všichni udělali kvůli penězům cokoli. Spousta lidí má vlastní hrdost a nějaké zásady, o nichž se takové Nele ani nezdálo.