EZEL 0 26.06.2013 23:53 (Dáda 204)

EZELa již jednou PRIMA dávala - viděla jsem všechny díly a navíc je mám stažené z ulozto.cz ... naprosto skvělé - je tam opravdu vše - romantika, napětí ... moc se mi líbil - všechny díly, až na poslední jsem viděla minimálně 2x

Překvapení 2 10.04.2013 19:38 (Divák, kterého to baví)

Se dívám na Ezela asi od 11. dílu a totálně mě to vtáhlo do děje. Narazil jsem na tento seriál vlastně náhodou, při ranním proklikávání mezi kanály, kdy je jinak všude nuda. Herci fakt dokonalý výkon.

No známí se mi trochu též smějí, neb jinak startrek, targate, grimm, upíři, ale toto není naivní, vyumělkovaný seriál. Jsem zvědavý co bude dál. Jestli teď Ömer řekne Alimu, že je on.Zajímá i osud Tefa, Azad, Ramize. Ramiz, ty hry co dělá je fakt brutál. Luskne prsty a všude jeho lidi :).

ezel 04.05.2013 18:33 (jana rizickova)

je velka skoda ze takove serialy jako je ezel je vysilany bez reklam a jeste k tomu v takovou dobu kdy snad na to muze prijit divak jen kdyz nemuze spat aproblikava kanaly.serial sleduji od ledna a vzdy se na nej velmi tesim.to se turkum vazne povedlo.opravdu krasne.

to je užasné pak snad už jen 11.05.2013 14:57 (Anonymous zigfrid)

to je užasné pak snad už jen darcovství mozku muže člověka víc potěšit držím palečky

LOVE Ezel 3 30.03.2013 13:59 (Anonymous Silva)

Zdravím, uvítala bych, možná ne sama, kdyby byl Ezel zařazen do archivního
internetového zhlédnutí jako mnoho jiných pořadů pro ty co nemůžou sledovat televizní vysílání.

Dobrý den,

nemáme na tento seriál archivační práva.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Co takhle zkusit youtube? 24.04.2013 12:30 (Anonymous V)

Co takhle zkusit youtube? když není videoarchiv.

?. V 19.05.2013 20:17 (Anonymous Silva)

Youtube sice dobré, ale bez vychutnání rodného jazyka.

pre Anonymous Silva 07.06.2013 22:12 (renae)

Všetky diely českého Ezela sú na youtube. Stačí napísať napr. Ezel 45 cz a máme zajtrajší diel.

seriál Ezel 3 08.03.2013 21:37 (AnonymousBožena)

Nic mě v tomto státě nemůže překvapit,tedy ani vysílání televize.Raději dáte na večerní program Farmář hledá ženu,což je naprostá hámotina.A skvělého Ezela na ráno.Výborné herecké obsazení,skvělý dabing,napínavý děj.Ale to je zřejmě tvůrcům programů jedno.

Ezel 11.03.2013 16:04 (Anonymous Alena)

Taky jsem proti tak brzo ráno a ještě jenom v sobotu a neděli!Proč se nepřidá na celý týden a vrozumném čase?Ale serial je to vynikajíci!

Ezel 25.03.2013 01:19 (masurka)

Také se přikláním, proč ráno, proč? Ještě, že se opakuje i v ranních hodinách,tedy po půlnoci znovu....Je to krásně zpracováno, včetně skvělého dabingu.M

Ezel 17.06.2013 17:56 (Anonymous Vlasta)

Narosto souhlásím,tak kvalitní a zajímavý seriál smetou v tv do koše a radši dávají jednoduché a trapné pořady,díky nimž divák degeneruje.

Ezel 1 02.03.2013 08:56 (ivonela01)

Milá primo,
taky patřím mezi fandy Ezela a nerozumím, jak můžete dávat to nejlepší, co k nám z turecké filmové produkce přišlo o víkendu tak brzo... Jestliže jste dřív nebyli spokojení s jeho sledovaností, tak teď musí být skoro nulová. Ani jsem neviděla nějakou reklamu, takže jsem se dnes dozvěděla úplnou náhodou, když jsem zapla televizi, že jej opakujete. Je to velká škola, že tento seriál neumíte propagovat: dát jej na Love, říct o něm, že je to romantický seriál a takhle odradit diváky, kteří byli znechucení Šeherezádou propagovanou až na půdu tv novou... Je to možná tím, že je to velice složitý seriál a nelze ho označit jedním žánrem. Zcela mě fascinuje jeho propracovanost a propletenost. S něčím takovým jsem se nikdy nesetkala a myslím, že měl velkou šanci změnit zažitý názor na turecké seriály. Bohužel mu to nebylo umožněno..

Ezel 24.05.2013 15:10 (Istanbul)

je to fakt škoda...takovej skvělej seriál...
ale co je zvláštní, že na ty odkazy nikdo nereaguje a nedaj vyjádření...proč to vysílaj v ten nejblbější čas.
Jsou si sebou asi sakra jistí...komerční šmejdi

EZEL 0 23.02.2013 18:20 (alikiki)

Proč nemůžu najít seriál ve videoarchivu?? Ach jo - ŠKODA!!!

Dobrý den,

nemáme na tento seriál archivační práva.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Nejlepsi serial - Ezel 4 23.02.2013 03:11 (creaM.)

Ezel je od zacatku az do konce promysleny a naprosto bezkonkurencni serial jaky jsem kdy videla!Zapleteny dej, ktery se kazdym dilem snazi odhalit dulezite klice, ktere jsou potrebne k pochopeni nasledujicich dilu..
Je rozdelen do 2.serii a konecny 72.dil je vymysleny tak aby uzavrel celou svou kapitolu,tim take vyvraci dalsi pokracovani..
Lidem kterym jsem o Ezelu rekla jsem byla pro smich..sledovat Turecky serial bylo asi pod jejich uroven..EZEL ALE STOJI ZA SHLEDNUTI!
Co myslite?:)

oprava 23.02.2013 03:14 (creaM.)

*konecny 71.dil

Je to super seriál a vůbec mi 23.02.2013 08:41 (Pampoška)

Je to super seriál a vůbec mi nevadí že se mi manžel diví že se na to koukám ale mrzí mě minulý díl.Neviděla jsem ho jelikož hrál v 3.45 ráno.

Ezel 10.03.2013 20:10 (Mispulka)

Opravdu krásný seriál , pořád se něco děje.jen nevím,proč se vysílá tak brzy ráno.

Ezel 12.04.2013 17:38 (olina.karvankova@seznam cz)

Také se divím době kdy se tento výborný seriál vysílá. Dokonce jsem se dívala na www.ezel. tv ale je to v turečtině.
Skutečně se na prima love dávají neskutečné pitominy v koukatelné době.

Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVŽivot s nepřítelem
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.20
DNES V TVLáska je láska - The L Word
23.20
DNES V TVFarmar hleda zenu-Ladka Nergesova
20.15