Další proměna v pořadu NEW LOOK: Po padesátce život nekončí!

Ivana Štěpánková touží po novém já! Najde ho už toto sobotu v televizním pořadu NEW LOOK na Prima LOVE? Ivana se přihlásila do pořadu proto, že ještě nechce patřit do starého železa. Doufá, že jí odborníci poradí, jak vypadat mladší.

Příběh Ivany Štěpánkové je vlastně velmi jednoduchý, ale dost totožný se spoustou jiných žen. Ivana by ráda zastavila čas a vypadala mladě. Často experimentuje se svou image doma, svépomocí.

„Měla jsem na hlavě už i černou, červenou barvu. Pokaždé se ale vracím ke světlým odstínům, protože se v nich cítím nejlépe,“ vysvětluje divačka Ivana.

V NEW LOOKu se tentokrát sešly samé ženy a tak to bude dámská jízda. „Ivana má krásnou pleť a vypadá skvostně. Myslím, že tato proměna se spoustě lidem nebude zdát radikální, ale i přesto budou z výsledku hodně překvapení,“ prozrazuje vizážistka Klaudie Havlová.

My můžeme prozradit, že Ivana přijde zhruba o polovinu vlasů a kompletně se promění její styl oblékání. Jak celá proměna dopadne, můžete sledovat v sobotu 12. září v pořadu NEW LOOK na Prima LOVE. Začínáme v 17.20 a můžete se těšit i na Celeste Buckingham, která si zahraje na servírku.

 

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

 

 

 


 


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
03:25 04:15
87%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016