Znáte ho z Notting Hillu, teď hraje i v Sherlockovi Holmesovi!

Mycroft Foto: MycroftFoto: All

Na televizní obrazovce krotí svého geniálního a problémového bratra. Ve skutečnosti má však Rhys Ifans, který v seriálu Sherlock: Jak prosté hraje Mycrofta, na svědomí několik pikantních výstřelků. Mrkněte na profil oblíbeného britského herce, kterého jste si určite oblíbili ve filmu Notting Hill.

Potrhlík z romantiky

Svérázný Welšan poprvé výrazněji zaujal jako představitel bláznivého spolubydlícího Hugh Granta z kultovní romantické komedie Notting Hill, kvůli níž se údajně i nějakou dobu nečesal a nemyl.

Brzy poté na něj čekala třeba role po boku Keanu Reevese v komedii Náhradníci, romantickém hvězdně obsazeném dramatu Ostrovní zprávy či přímo jedna z ústředních úloh snímku Michela Gondryho Slez ze stromu.

Notting hill

S Cate Blanchett se několik let po natočení Ostrovních zpráv znovu sešel v pokračování úspěšného historického velkofilmu Královna Alžbeta: Zlatý věk a objevil se i v rozpačitě přijatém thrilleru Hannibal – Zrození.

Na vlnách popularity…

Naopak vysloveně trefou do černého bylo účinkování v Curtisově trháku Piráti na vlnách. Viděli jste? Tak víte, že jako „šedesátkový“ playboy a hvězda éteru byl nezapomenutelný. Dalším příznivě přijatým snímkem byl Pan Nikdo, kde si zahrál otce hlavního hrdiny. Pak přišel rok 2010 a s ním i první část posledního dílu potterovské filmové série. Xenophillius Láskorád, potrhlý a ustaraný otec Lenky Láskorádové, mu padl jak ulitý.

Rhys Ifans v Sherlockovi

 

Kontroverzní

A teď k vroubkům. Rhys na sebe negativně upozornil už roku 2002, kdy se psalo o jeho údajné podpoře militantní hudební skupiny Meibion Glyndwr. Údajně má být i autorem výroku: „Proč je pedofilie tak populární? Protože děti jsou zatraceně sexy.“

Magnet na ženy

Ifans má také slabost pro krásné ženy – a ony pro něj. Ač je mu přisuzována lehce ošuntělá image, byl zasnouben třeba se Siennou Miller. Chodil i s dcerou Roda Stewarta Kimberley nebo Annou Friel. Pikantní na tom je fakt, že Friel se kvůli Ifansovi rozešla se svým dlouholetým partnerem a otcem dcery Gracie Davidem Thewlisem, který je Ifansův dobrý kamarád. Zahráli si spolu i v potterovské sérii, Thewlis je totiž představitelem Remuse Lupina.

Sherlock Holmes: Jak prosté uvidíte každou středu ve 20:15 na Prima love.

Článek

Víte o Sherlocku opravdu všechno?

7 zajímavostí ze světa Sherlocka Holmese

Dřív než večer vyrazíte za dalším dobrodružstvím se Sherlockem a Joan Watson v podání Jonnyho Lee Millera a Lucy Liu v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté dnes ve 20.15 na ...

Článek

Jonny Lee Miller jako Sickboy

Hrál nejslavnějšího feťáka, teď je to Sherlock Holmes

Jonnyho Lee Millera a jeho výrazné rysy si většinou zapamatujete. Málokdo ale ví, že představitel Sherlocka Holmese se v devadesátých letech zapsal do dějin ...

Článek

Sherlock Holmes: Jak prosté

Miller: Můj Sherlock Holmes je daleko lidštější

Jonny Lee Miller, bývalý manžel Angeliny Jolie, obrovský fanoušek anglického fotbalu, bývalý feťák z Trainspottingu a konečně i nový Sherlock Holmes. Jaký názor má na ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Sběratelé kostí Foto:
23:10 00:05
69%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016