Zemřel jí snoubenec, ale Život musí jít dál

Život jde dál - Obrázek 2 Foto: Život jde dál - Obrázek 2Foto: All

Povedená romantika vás čeká už v neděli na Prima Love s Jennifer Garner ve snímku Život jde dál. Jak přežít smrt svého snoubence? To vám Jennifer ukáže už v neděli.

Smrt snoubence vystihuje emoci, která by se dala přiblížit starému dobrému tunelu. Na konci však chybí světlo. Přijít o nejmilovanější osobu je zkouška životem, kterou nikdy neprojdete bez toho, aniž byste se nezměnili. A je pouze na vás, jestli hodláte zůstat v tom černém tunelu bez světla a vyhlídky na lepší zítřek, nebo se po obrovském smutku, který zákonitě musí přijít a zaručeně přijde, pohnete dál.

Zeměkoule se bohužel a bohudík odchodem milované osoby nepřestane točit. Život jde dál, to si musí říci i hlavní hrdinka stejnojmenné americké komedie. Vysokou brunetku a také bývalou ženu Bena Afflecka můžete znát z obrovského filmového trháku Pearl Harbor, kde se právě potkala se svým manželem a otcem svých tří dětí.

O čem snímek Život jde dál vlastně je?

Po smrti svého snoubence se Gray (Jennifer Garner) stěhuje k jeho nejlepším přátelům. Zatímco Sam (Kevin Smith) a Dennis (Sam Jaeger) dělají všechno možné, aby ji rozveselili a dochází k opravdu hodně humorným historkám, pohledný Fritz (Timothy Olyphant) o ni, zdá se, nejeví žádný zájem.

Život jde dál - Obrázek 4 Foto: Život jde dál - Obrázek 4Foto: All

Muž bez masky

Jednou ale Gray pronikne za bariéru, kterou kolem sebe Fritz staví a konečně poznává, proč si ho její snoubenec tolik vážil. Gray začne s Fritzem trávit stále více času a získává pocit, že smrt milované osoby nemusí bezpodmínečně znamenat konec šancí na lásku. Pak se ale přede dveřmi objevuje nečekaná návštěva, která všem zamotá hlavu. Přátelé Gray se budou muset hodně snažit, aby jí pomohli pochopit, že život je možná složitý, ale láska ještě složitější...

 

Nenechte si ujít úsměvnou komedii Život jde dál na Prima Love již tuto neděli ve 20.15 .

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (11)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
5%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016