Ze života seriálové hvězdy: Stana z Castla na zabití jela na svatbu přes půl světa

Stana relaxuje Foto: Stana relaxujeFoto: Instagram.com

Řadu zážitků ze své další cesty, sdílela se svými fanoušky představitelka Kate Beckett Stana Katic. Kam se sympatická Kanaďanka vydala tentokrát? Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima Love.

Vzhůru na oslavu lásky

Jako další cestovatelský cíl si Stana vybrala Turecko – a zdá se, že ji řádně okouzlilo. Na svůj instagramový účet totiž během posledních dnů přidala řadu nových fotografií. Osmatřicetiletá herečka se navíc do Turecka vydala za speciálním účelem – oslavit svatbu přátel a setkat se s řadou kamarádů z různých zemí světa. A zdá se, že se jednalo o náramně vydařenou akci.

Stana navíc, jak je jejím dobrým zvykem, svou cestu řádně zdokumentovala a se svými fanoušky se podělila o řadu věcí, které má ráda, například o fotky zvířat. A také pohodové momentky z hotelu, kde nechyběla dobrá káva. 

Seriálová herečka poslední dobou cestuje vysloveně kolem celého světa a svým fanouškům prostřednictvím Instagramu ukazuje jeho krásy. O krocích vaší oblíbenkyně vás informujeme pravidelně a na jejím profilu najdete fotografie nejen designu a veselých okamžiků z osobního života herečky, ale i cizí kultury a jejich atributy.

Smím prosit?

A co bude v úterním dílu Castle na zabití? Talentová soutěž! Právě na tu totiž chystají taneční číslo Ryan a Esposito a Castla to patrně také zajímá. Má však problém – Kate, s níž by rád vystoupil, trpí velkou trémou. A do toho samozřejmě přibude ještě nový případ, tentokrát z právnického prostředí.

Jak to dopadne?

Uvidíte už v úterý od 20.15 v dalším dílu seriálu Castle na zabití.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (9)
Closer Foto:
11:55 12:55
86%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016