Záchranka San Francisco: Atentát na policisty!

Záchranka San Francisco Foto: Záchranka San FranciscoFoto: All

Záchranka San Francisco každou středu pokračuje dalšími příběhy, které dovedou vystrašit. Může být snad podlejší zločin, než útočit na záchranáře a policisty, kteří mají pomáhat a chránit? V San Francisku zuří teror...

Záchranka San Francisco je poměrně úzká parta lidí, kteří se umí podporovat v nejhorších situacích. A momentálně jsou v ní velké personální obměny. V minulém díle odhalil Rabbit svoje tajemství, které pomůže pochopit jeho problematickou povahu ještě o něco více.

Jenže Rabbit se po úsudku psycholožky stává záchranářem, který může znovu do služby. Pravidla záchranky mu to ale příliš neulehčují.

Co Rabbit skrývá za tajemství? Buďte v obraze!

Rabbit nastupuje jako nováček neboli nový „zobák“, a tak musí mýt sanitky a připravovat pro ostatní kávu a občerstvení. Ostatní pánové a dámy si jeho služby náležitě užívají.

Teror v ulicích San Franciska

Záchranka San Francisco (2), Foto:

Zatímco Rabbit čistí sanitky, v centru města se stane autonehoda. Auto srazí policistu a řidič uteče. Na místo přijede mnoho policistů, hasičů a Nancy s Glennem. Náhle někdo začne střílet do policistů a lidí v uniformách. Všichni záchranáři musejí být opatrní a nosit neprůstřelné vesty. Mají strach, a tak neošetřují pacienty na místě, ale svážejí je do nemocnice, kde lékaři a sestry nestíhají.

Podívejte se, co skrývají sexy uniformy v seriálu!

Boone s Taylorem jedou za dalším pacientem. Zjistí však, že je to past. Dům je prázdný a začne po nich střílet sniper. Naštěstí se jim nic nestane. Později si střelec vybere další dva záchranáře. Střelec je má stále na mušce. Zranění leží na zemi a nikdo k nim nesmí. Rabbit už to nevydrží, neposlechne a jede v sanitce pomoci. Střelec pálí i do sanitky...

Podaří se Boonovi a Taylorovi uprchnout z pasti?

To uvidíte ve středu na Prima love ve 23.30!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Utta Danella: Druhá Eva Foto:
15:45 17:45
31%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016