Z nového traileru s Channingem Tatumem stříká sex!

Magic mike xxl Foto: Magic mike xxlFoto: All

Nádech a výdech, budete to potřebovat. Channing Tatum je zpět v plné síle a víc sexy než kdykoliv dřív. Světlo světa totiž uviděl trailer k filmu Magic Mike XXL. Na Primě jste mohli vidět první díl s českým názvem Bez kalhot.

Zatímco máme všichni plnou hlavu filmového ztvárnění 50 odstínů šedi, v létě se na nás řítí další filmová premiéra plná sexu. Sice rozhodně ne takového jako s panem Grayem, ale i tak to bude stát za to!

Film Bez kalhot před třemi lety způsobil totální senzaci. Příběh o striptérech, kteří umí používat nejen tělo, měl po celém světě obrovský úspěch. Channinga Tatuma jste mohli vidět v hlavní roli kluka, který se živí striptýzem proto, aby byl co nejblíže svému snu stát se designerém. Jenže i k tomuhle snu jsou potřeba hlavně peníze. A Channing si vydělává tělem, nutno podotknout, že mu to jde moc dobře. 

A v létě se na nás řítí pokračování příběhu, který je takovou malou autobiografií samotného hollywoodského herce. Tu historku známe všechny, a až půjdete z kina, budete za ni děkovat bohu.

Podívejte se na nový trailer Magik Mike XXL, který přímo stříká mužstvím:-)

Článek

Prima Style - Playroom Foto:

50 odstínů šedi – Christian otevřel svoji erotickou hernu. Podívejte se!

"Máš tam X-Box a tak?" Anastasia (Dakota Johnson) evidentně netuší, co ji čeká. Christian Grey (Jamie Dornan) otevírá dveře a její reakce je hodně výmluvná. Podívejte se...

 

Článek

Prima Style - 50 odstínů šedi stůl Foto:

Další komplet scéna z 50 odstínů šedi! Christian Grey svádí naivku

Už příští týden. Trhák 50 odstínů šedi bude mít premiéru a pro nedočkavé fanynky (a fanoušky, ale těch asi bude o dost míň:-) máme další kompletní scénu z filmu. Protřelý...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016