Watsonová skrývá samu sebe tím, že zachraňuje Holmese, tvrdí Lucy Liu

Diane Von Furstenberg Foto: Diane Von FurstenbergFoto: All

Málokdy dokáže tak pohoršit koncovka -ová jako tomu bylo u americké show Sherlock Holmes: Jak prosté. Z pomocníka Watsona udělali ženu, kterou hraje Lucy Liu. A rozhodně to není žádná kráska bez mozku. Někdy je temnější než sám velký Sherlock Holmes.

Na Prima LOVE můžete sledovat premiérové díly amerického seriálu Sherlock Holmes každé úterý ve 20.15. Kde můžete po dlouhouhé době od úspěšného seriálu z právnického prostředí Ally McBeal, vidět hollywoodskou hvězdu Lucy Liu.

Ta přijala roli dr. Watsonové bez rozmýšlení, a poprvé se tak jako dívka vyrůstající v čínské rodině (ale jako plnohodnotná Američanka) seznámila s Sherlockem Holmesem. Krátké povídky sira Artura Conana Doyla ji podle svých slov okouzlily nejvíce.

Lucy Liu se po dvou sériích dokonce rozhodla poprvé usednout na režisérské křeslo a několik epizod seriálu dokonce natočila sama jako režisérka.

Během natáčení stihla herečka dokonce adoptovat syna, kterému dala jméno Rocco.

Sherlock Holmes: Lucy Liu s malým synem Foto: Sherlock Holmes: Lucy Liu s malým synemFoto: Instagram.com

Watsonová má naučit Sherlocka Holmese nebát se opačného pohlaví

Co ji nejvíce zaujalo na roli dr. Watsonové? Podle slov Lucy Liu to byl hlavně fakt, že americký scenárista se rozhodl nadělit Sherlockovi Holmesovi vztah se ženou. S druhým pohlavím se totiž Holmes necítí úplně bezpečně (a sám má na kontě minimálně jednu famme fatale, která ho dokázala dostat kdykoliv na kolena).

I když ti dva začínají jen jako kolegové, dr. Watsonová má Holmese v Americe pouze hlídat, aby nebral drogy, po delší době se z nich však stávají sehraní parťáci a dalo by se říci, že i přátelé (v mezích lehce autistického Sherlocka Holmese).

"Watsonová má za sebou stejně jako Holmes stále několik tajemství. Dává si pozor na své soukromí, zároveň má touhu dozvědět se o Holmesovi něco víc. Snaží se ho naučit, aby se vedle ní cítil přijemně. Je to bláznivé, ale ona vlastně skrývá sama sebe tím, že Holmesovi neustále pomáhá. Oba dva jsou poměrně nevyrovnaní lidé," vysvětluje Lucy Liu.

Podívejte se na další povedený díl seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté ve středu ve 20.15 na Prima LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Wolffův revír VI (1)
Wolffův revír Foto:
15:20 16:25
98%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016