Vzdělávejte se s Gigoly, poznejte sexuální úchylky!

Stydíte se mluvit o sexu? Foto: Stydíte se mluvit o sexu?Foto: thinkstock.com

Sobotní večer je na Prima love ve znamení erotické reality show bez cenzury. Gigolové se setkávají s těmi nejtajnějšími přáními, které si umíte představit. Sexuální úchylky nevyjímaje. Znáte ty nejpodivnější? Pokračujeme ve vašem nezbytném vzdělávání.

Gigolové si tento díl dávají do těla v posilovně a baví se. Zdá se, že má Jimmy o své práci pochyby. Má spoustu rozdělaných projektů, které nedokončil. Rád by si koupil nějaké bydlení, protože žije v podnájmu. Potřebuje hotovost. Žádá o hypotéku, potřebuje asi 300 000 dolarů. Popisuje svou práci, která vynáší. Prokazatelný zdanitelný příjem však nemá. Nemá ani čím ručit, a tak jeho žádost končí v koši.

Brace přichází za Cindy, zdravotnickou estetičkou. Mladá dáma si chce užít bez závazků. Po chvíli povídání a popíjení dostane, co chtěla. Pak hrají nazí basketball a pokračují v dalším kole sexu.

Gigolové v celé své kráse - Obrázek 2

Jimmy po odchodu z banky míří za klientkou, kadeřnicí Monet. Ničím ho nepřitahuje, takže se snaží přemoci... Marně. Svou práci ale odvede a Monet je spokojená.

Nejdivnější úchylky, u kterých zůstává rozum stát:

Algolagnii známe všichni. Je to úchylka, při které člověk potřebuje zažít a cítit bolest, aby se sexuálně uspokojil. Patří sem sadismus i masochismus. V podstatě nic nového, že?

Amaurofilie je opravdu zvláštní úchylka. Dotyčeného totiž vzrušují zásadně lidé, kteří jsou slepí.

Zatímco někteří se válejí v křoví, aby mohli mít sexuální zážitek podle jejich gusta, jiní to křoví potřebují, baby se vůbec vzrušili. Dendrofilie je perverze lidí, které vzrušují nejen křoví, ale i stromy. Takže romantická procházka v parku s dendrofilem může dostat úplně nový rozměr.Dům v korunách stromů Foto: Business Factory

Dům v korunách stromů? To by Dendrofil nejspíš nepřežil:) Foto: Business Factory

 

Někteří spisovatelé tuto sexuální úchylky měli určitě. Nebudeme ukazovat, ale taková Lady Fuckingham na povídky Markýze De Sade musel být opravdu úděl erotografomaniaka. Ti milují psaní milostných dopisů ani ne tak kvůli uměleckému přetlaku, ale hlavně kvůli tomu, že je vzrušuje představa situace, o které píší.

Není žádným tajemstvím, že během vína si mezi sebou sdělujeme i nejextrémnější místa, kde jsme měli sex. Kostel patří společně se hřbitovem k těm, které jsou opravdu chvályhodné. Homilofilové se v každém případě nevzruší jindy, než při představě  sexu během mše či jiného náboženského obřadu.

Stenamma llama Foto: http://www.antweb.org/

 

Formikofilie je úchylka odvozená z latinského formica - mravenec. Je to varianta zoofilie, kdy je však sexuální zájem soustředěný hlavně na drobné živočichy (šneci, hmyz, žáby, mravenci), s oblibou si je přikládají na tělo, hlavně na přirození.

Sledujte Gigoly a poznejte svět pozlátka na Prima love ve 23.25!

Článek

Milování má mnoho podob Foto: thinkstock.com

Nejpodivnější sexuální úchylky? Poznejte je s Gigoly!

Gigolové mají na první pohled práci snů. Na ten druhý však zažívají ve své práci různé situace, které jsou obyčejným mužům odepřeny. A také se setkávají s mnoha úchylkami. ...

Článek

Tohle má být sex? Foto: archiv Prima

Miluje se se svým autem a šnupe pudr. To jsou Nejšílenější úchylky na Love!

Určitě to každá dobře známe – říkají jim ženským jménem, opečovávají je a tráví s nimi každou volnou minutu. Kdo s kým? Přece muži se svými auty! Ale že by s nimi měli sex ...

Článek

Skleničky bez šampaňského

Nejšílenější úchylky. Co všechno dokážou lidé sníst?

Dokument Nejšílenější úchylky dokazuje, že lidé jsou schopni sníst cokoliv. Otesánek je proti nim břídil. Tajně ujídají ze svého domu sádrokarton. Skleničky do sebe hážou ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Sběratelé kostí Foto:
21:15 22:15
17%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016