Vytrestání dívky se zvrtne ve Vražedný plán v sobotu na LOVE!

Vražedný plán Foto: Vražedný plánFoto: All

V sobotu večer se podívejte na to, jak se nevinný žertík může zcela vymknout kontrole. Vytrestání zlobivé středoškolačky se promění v hrůzostrašný vražedný plán.

Ne vždycky se v životě dějí jen ty příjemné věci a rozhodně nikdy není vše tak, jak si naplánujete. I to se stalo mladým lidem, kteří se rozhodli poukázat na špatné chování středoškolačky Allie tak, že ji z legrace unesou. Jenže v únosu bude hrát roli nejen zlomyslné "vyškolení", ale i tajné skryté úmysly.

Podívejte se na Prima LOVE už tuto sobotu, kde budete moci sledovat další z příběhů ze života s názvem Vražedný plán.

Allie je středoškolačka, která miluje běh, ale kvůli špatným výsledkům ve škole jí běhání zakážou. Ten samý den Allie její matka oznámí, že jí přidala další směny v práci, protože jsou na tom špatně s účty. Allie je ten den velmi nepříjemná na zákazníky, a tak jí kolega nabídne, ať jde domů, že to za ni vezme. Allie odchází, ale cestou k autu dostává zprávy od svého přítele Justina. Prý je na parkovišti, a tak ho tam Allie hledá, ale během hledání je unesena. Allie unesla manželka Justina a její sestra. Sabrina chtěla Allie jen vyškolit, Paige to bere jako žertík. Problém nastane, když se domů nečekaně vrátí Justin. Sabrina se tedy rozhodne celý únos ukončit, ale dostat Allie z domu není snadné, protože se jí povedlo dostat se částečně z pout. Allie využije toho, že ji Sabrina a Paige hledají, a pokusí se z domu utéct. Allie ale chytne Justin a myslí si, že přišla za ním. Než to Allie vysvětlí, tak se objeví Sabrina a začne ji honit. Allie se zraní a Justin pomůže Sabrině dostat ji do domu. Sabrina vysvětlí Justinovi, o co jí šlo, a chce, aby jí pomohl.

Když se všechno zvrtne

Pak se ale v domě objeví policista, kterého tam poslala matka Allie. Matka si všimla, že Allie není v práci, ale že auto u restaurace zůstalo. V restauraci zrovna večeří policista, kterému se Alliina matka svěří, a on zajede na Justinovu adresu. V jednu chvíli to vypadá, že policista Allie zachrání, ale pak ho Sabrina strčí ze schodů. Policista umírá. Sabrina nyní tvrdí, že musí zabít i Allie, protože už toho ví moc. S tím ale Justin nesouhlasí, a navíc Sabrině řekne, že je Allie těhotná. Sabrina posílá Justina, aby se zbavil auta policisty, a Paige zaúkoluje, aby otestovala Allie na těhotenství. Paige se vůbec nelíbí, kam věci došly, takže když zjistí, že je Allie skutečně těhotná, chce jí pomoct utéct. Allie vůbec nevěděla, že je těhotná, Justin si to vymyslel. Než se Paige podaří dostat Allie z domu, Sabrina zjistí, že je Allie skutečně těhotná, a touží ji zabít.

Podívejte se na americký thriller Vražedný plán v sobotu na Prima LOVE ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Prostřeno - img zastupce Foto:
08:55 09:55
34%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVPeriskop nahoru a dolů Foto:
20.15
DNES V TVZátah: Vykoupení Foto:
22.15
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016