Všechny účesy, které vystřídala Carrie Bradshaw!

Carrie randí s Aidenem a má pravidlo, že žádná květina není dostatečně velká, aby se nemohla nosit. Foto: Carrie randí s Aidenem a má pravidlo, že žádná květina není dostatečně velká, aby se nemohla nosit.Foto: All

Přestože by měla být Carrie Bradshaw po posledním dílu Sexu ve městě už dávno za zenitem. Je tomu právě naopak. Její styl je stále studnicí inspirace pro mnohé ženy. My se teď podíváme na její účesy. Na některé si totiž možná ani nepamatujete!

Na Prima love můžete sledovat dvakrát denně jeden díl Sexu ve městě. Už dnes ve 22.15 uvidíte další – a velmi povedený. Tentokrát totiž Carrie řeší hlavně problém svých přítelkyň. Zatímco Miranda právě prožila "paraolympiádu v početí" a otěhotněla se svým expřítelem Stevem ("který má jednu kouli a ona líný vaječník"). Charlotte se stále snaží otěhotnět. Nemůže se srovnat s tím, že Miranda otěhotněla, i když dítě nechtěla.

Carrie našla zásnubní prsten od Aidana!

Co uvidíte dnes? Carrie při úklidu Aidanových věcí najde zásnubní prsten. Okamžitě se se svým nálezem svěřuje svým kamarádkám a za každou cenu se snaží vyhnout chvíli, kdy by měl Aidan možnost ji požádat o ruku. Miranda se rozhodla říct o svém těhotenství Stevovi. Charlotte začala užívat hormonální injekce, aby se tak zvýšila šance na početí. Počítá však i s možností adopce, což se však za žádnou cenu nelíbí Treyově matce. Samantha odlétá s hotelovým magnátem Richardem Wrightem do Ria de Janeira.

Sex ve městě: Monogamisté - Obrázek 7 Foto: Sex ve městě: Monogamisté - Obrázek 7Foto: All

Účesy Sexu ve městě

Stejně jako styl, tak se i účesy všech čtyřech slavných představitelek proměnovaly během šesti sérií poměrně divoce. My jsme se zaměřili na Carrie Bradshaw, kterou si všichni nejvíce pamatují hlavně s delšími kudrnatými vlasy a jako něžnou blondýnku s melírem.

V šesté sérii se s ní ovšem loučíme jako s čokoládovou brunetkou s lehkým ombré. Ano, v době, kdy ombé ještě nebylo vynalezeno. Carrie byla prostě vždy napřed!

Podívejte se na galerii jejich účesů:

Článek

Proměna: Jana Foto:

Proměna čtenářky: Z dlouhých vlasů šla nakrátko!

Paní Jana se přihlásila do naší kadeřnické proměny, byla vybrána, sebrala odvahu a udělala, co nikdo z nás nečekal. Podívejte se, jak to dopadlo.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Utta Danella: Druhá Eva Foto:
15:45 17:45
38%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016