Vše o dokonalé svatbě z Twilightu: šaty, prsten a obřad!

Twilight sága - obřad Foto: Twilight sága - obřadFoto: All

Na Prima love jste mohli sledovat tři díly Twilight ságy, v sobotu ve 20.15 uvidíte televizní premiéru Rozbřesku. Ten budete moci sledovat na Primě, v neděli si pak můžete užít opakování tohoto dílu ve 14.15 na Prima love.

V čem je tak zásadní další pokračování Twilight ságy: Rozbřesk 1/2? Třeba tím, že Edward a Bella si konečně řeknou své ano a Bella na svatební cestě otěhotní. Ne vždy jsou však ranní nevolnosti dobrou zprávou pro novomanžele – rozhodně ne v případě, když je matkou člověk a otcem upír. Ani Edward ani Bella netuší, co udělá poloviční upír s tělem drobné Belly. Lehké to rozhodně nebude.

Nenechte si ujít televizní premiéru tohoto dílu v sobotu na Primě ve 20.15 nebo jako opakování na Prima love v neděli ve 14.15!

Jednou z nejkrásnějších scén v tomto dílu byla zaručeně svatba Belly a Edwarda, která se odehrávala venku v záplavě bílých květů. Když Bella přichází v běloskvoucích šatech a padají na ni bílé květy, každému se musí tajit dech. Cullenovi pojali svatební obřad velmi klasicky, decentně, zároveň inovativně. Obřad se konal pod rozkvetlou vrbou.

Na svatební šaty byla zima

Filmový štáb ale vzpomíná, že na krajkové panenské šaty Kristin Stewart, které byly ušity rukou světové královny svatebních šatů Caroliny Herrery (a stály 30 000 dolarů), byla v natáčecí den přece jen trochu zima. Navíc se skutečně natáčelo v lese a celý den pršelo. Flimaři se tedy rozhodli svatební scénu odložit na druhý den.

300 000 dolarů za svatbu

O pohádkovou scénu se postarala svatební designérka Tammy Polatsek. Ta prozrazuje, že na okouzlující svatbu Cullenových potřebovala dvacet lidí jako pomocníky a 300 000 dolarů. Jako první na řadu přišly během příprav nákresy, jak by svatba vůbec měla vypadat. V jednom měli tvůrci jasno, vše musí být přírodní a musí to vycházet z filozofie lesa, z kterého Cullenovi čerpají síly (nejen ve smyslu potravy). A opravdu, svatební šaty, ale i prostředí okolo Belly působí až průzračně panensky a zároveň silně.

Twilight sága - svatební oběd Foto: Twilight sága - svatební obědFoto: All

Liška, která málem zničila natáčení

Svatební expertka vzpomíná i na to, jak jí filmovou práci hatilo počasí, ale i divoká zvěř: "Celou dobu byla pořádná zima, a tak nám nezbylo nic jiného než vyměnovat během natáčení bílé květy, které rychle uvadaly. Dělali jsme to několikrát během dne. Ve chvíli, kdy se první den odložilo natáčení obřadu, jsme se druhý den ráno vrátili na scénu, abychom zjistili, že na všem bílém jsou černé otisky tlapek, nejspíš to byla liška, " směje se Tammy, ale zároveň dodává, že v ten moment prožila malý infarkt.

Zároveň dodává, že filmová svatba ze ságy Twilight byla sice nad finanční možnosti obyčejného smrtelníka, ale každý si podobnou svatbu může vytvořit s trochou pomoci sám. Stačí použít hodně zeleně, přírodní hnědé barvy a samozřejmě nesmí chybět svatební bílá. Bílý s akcentem zelené byl i svatební dort Cullenových.

První díl Twilight ságy: Rozbřesk uvidíte na Primě v sobotu ve 20.15 nebo následující den ve 14.15 na Prima love!

Článek

Jacob Foto:

Není věc, kterou by Jacob ze Stmívání nevyřešil. Chcete vědět jak?

Většina žen si zakládá na dokonalém šatníku svého muže. U Jacoba z Twilight ságy však všechny rády nad malým nedostatkem v garderobě přivřou oči.

Článek

Taylor Lautner movie Foto:

Jacob ze Stmívání vede na plné čáře. 10 věcí, které o něm nevíte!

Během Twilight ságy ho málokdy vidíte s tričkem. Urostlý Jacob se sice čas od času mění v chlupatého vlkodlaka, ale zbytek dne je z něj poměrně roztomilý kluk. Stejně jako...

Článek

Sám Edward Bellu před sebou varuje Foto:

13 nejlepších momentů ve Stmívání

Ona je nová v malém městě v horách. On je tajemný a svou ledovou krásou okouzluje spolužačky na střední. Už pár desítek let. Fenomenální ságu o upírech uvidíte už v neděli...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (13)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
68%
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016