Vraždy podle předlohy! Kůstka jako krvavá inspirátorka

Kůstka  Foto: Kůstka Foto: All

Kůstce středeční případ vyrazí dech. Tyhle vraždy zná… Vrah se totiž inspiroval její nejnovější knihou. Temperance má tak tuze nebezpečného „fanouška“!

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu ve 21.15 na Prima love.

Nervy tečou

A možná ne jen jednoho! Brzy poté, co našli tři různé oběti, se totiž zdá, že je mají na svědomí tři různí psychopati. O co jim jde? A není to vzkaz samotné Temperance, že příště půjdou po krku jí?

Chvíle napětí

Sběratelé kostí: Angela Montenegro – Michaela Conlin Foto: Sběratelé kostí: Angela Montenegro – Michaela ConlinFoto: All

A právě to jsou obavy, které trápí speciálního agenta a Kůstčina přítele Tima Sullyho. Tím spíš, že Temperance jakoukoliv jeho ochranu odmítá a neoblomně se chce o sebe postarat sama. Což je rozpor, který jejich vztahu taky dvakrát neprospívá. A středa tak přinese i porci partnerského napětí!

Není jediný

Kůstka ostatně není jediná seriálová hrdinka, která se potýká s tím, že někdo zrovna takhle zneužil jejích knih. Za podobných okolností totiž začala třeba kriminalistická kariéra Richarda Castla ze seriálu Castle na zabití. Tehdy pouze slavného spisovatele přizvali seriáloví policisté k vyšetřování, když bylo spácháno několik vražd podle jeho populárních detektivek. A nakonec je z toho osm řad úspěšného seriálu. Ten taktéž vídáte na Prima love – a to každé úterý.

Kůstčin čas pak přijde ve středu od 21.15 na Prima love.

-nov

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (14)
Closer III (14) Foto:
11:55 12:55
90%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016