Video: Jak si herci Dallasu užívali legraci během natáčení?

Bobby v převleku Supermana, i to může být pozadí natáčení jednoho z nejfenomenálnějších seriálů vůbec. Herci a herečky se během natáčení opravdu bavili. Podívejte se na sestřihy jejich legrácek ve videu!

Seriál Dallas můžete sledovat každý všední den v 16.20 na Prima love. Jak je vidět, Patrick Duffy (Bobby Ewing) společně s představitelem Džejára, Larry Hagmanem, byli jedna veselá kopa. Přestože Dallas natáčeli několik měsíců v roce dvanáct až osmnáct hodin denně, legrácky je ani omylem neopustily.

Bobby Ewing miloval škádlení s Pamelou!

Největším showmanem byl určitě Patrick Duffy, který se kromě oblečení Supermana nebojí ani upírského vzhledu a viditelně miluje momenty překvapení. Podívejte se na kočkování Raye s Bobbym, Džejára, který si nalévá to nejlepší po atentátu na jeho osobu, a blonďatou Lucy, která byla bez milosti zlechtána.

Dallas- Džejárova svatba

 

Poslední díl Dallasu, který se natáčel dlouhých třináct let, byl se všemi hvězdami zakončen v roce 1991, a byl to první seriál, který povýšil tento žánr do vyšší třídy. Na řadu jeho dalších novinek se můžete podívat tady: 

Článek

Dallas

Proč a jak vznikl seriálový fenomén Dallas?

Proč se seriálové drama klanu Ewingů odehrává zrovna v Dallasu? Byla to náhoda, nebo záměr scenáristů? Jak seriál, na který koukal každý třetí Američan, vznikal?

Článek

Dallas: Brána Southforku

Udělejte si tour of Southfork a poznejte Dallas zblízka!

Seriál Dallas, to jsou hlavně osudy rodiny Ewingů, které se odehrávaly na farmě Southfork. Je to jedno z nejznámějších televizních míst vůbec. Texas žije fenoménem Dallasu ...

Článek

Dallas

Proč a jak vznikl seriálový fenomén Dallas?

Proč se seriálové drama klanu Ewingů odehrává zrovna v Dallasu? Byla to náhoda, nebo záměr scenáristů? Jak seriál, na který koukal každý třetí Američan, vznikal?

Dallas sledujte každý všední den na Prima love v 16.20!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (11)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
11%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016