VIDEO: Dcera Phila Collinse si zahrála na Miss mokré tričko!

Rosie se dostane do trapné situace Foto: Rosie se dostane do trapné situaceFoto: All

Víte o tom, že dcera zpěváka a bývalého bubeníka Genesis se rozhodla být herečkou? Můžete ji vidět ve střelené romantické komedii S láskou, Rosie už od 15. ledna v českých kinech. Pojďte se podívat na jednu ze sexy scén, které Lily ve filmu předvede.

Film vznikl podle knihy "Kde končí duha" Cecelie Ahernové, autorky řady bestsellerů, například knihy P. S. Miluji tě. V hlavní dámské roli se představí vycházející hvězda Lily Collins (dcera slavného muzikanta Phila Collinse ) z filmů Sněhurka, kde bojovala s macechou Julií Roberts, a Mortal Instruments. Hlavní pánský part zahrál Sam Claflin ze série Hunger Games.

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidé znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantická komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti.

Podívejte se na jednu z povedených scén, kdy se představitelka Rosie, Lily Collins, ocitne v bazénu a s bílým tričkem. To je přece noční můra každé ženy:-)

Kdy vzniká z přátelství na život a na smrt láska?

Proč? Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na Univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti. Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit Alexovi za ženu ztepilou blondýnu... – no to by si asi nejradši nafackovala.

Romantická komedie S láskou, Rosie dokázala namíchat vyvážený koktejl emocí, životních překážek a humoru.

Chcete vidět víc?

Článek

S láskou, Rosie Foto:

Udělejte si Valentýna o měsíc dříve! S novou komedií S láskou, Rosie

První romantický film roku. Láska a sex nám umí udělat ze života nebesa i peklo, to vědí v Notting Hill, ví to Bridget Jones i ti, kdo mají Lásky čas. Ví to i film S...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Ohnivý kuře Foto:
02:30 03:25
24%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016